Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 638 Posts

·
Astral tourist
3,682 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)

·
Banned
1,115 Posts
tak istrochem uz takto dlho vyzerat nebude :)
do konca roku 2009 sa tam musi ukoncit vsetka vyroba :banana:
potom sa to ma zrovnat so zemou a chysta sa tam dake golfove ihrisko ci co :nuts::nuts: no uvidime vsetko lepsie ako toto :cheers:

·
Astral tourist
3,682 Posts
Discussion Starter · #3 ·
tak istrochem uz takto dlho vyzerat nebude :)
do konca roku 2009 sa tam musi ukoncit vsetka vyroba :banana:
potom sa to ma zrovnat so zemou a chysta sa tam dake golfove ihrisko ci co :nuts::nuts: no uvidime vsetko lepsie ako toto :cheers:
2009? No, mohlo to byť síce už včera, ale aj to je lepšie ako nič. Inak hľadal som ešte lepšie fotky Istrochemu, kde ho vidno spolu s projektom Park pri jazere (Lakeside Park), hlavne teda tie kontrasty brutálnych komínov.

·
AA
3,605 Posts
Kedy bola vlastne postavená táto žltá budova vpravo? Neskutočné ako rozdeľuje celé Kamenné námestie, miesto nej tam mohol byť radšej kúsok zelene, prípadne nejaké fontána alebo niečo...
Asi tesne predtym, ako sa architekt priora rozhodol narusit blokovu strukturu, ktoru tento priestor mal vytvarat. k tej stitovej stene mal byt jednoducho pristavany dalsi objekt.

·
Sakura san na hrad ((-:
1,727 Posts
Toto je uplny hnus, hambim sa za tuto cast mesta :eek:hno:

Trnavske myto :nuts:

·
Registered
9,874 Posts
K uplne prvej fotke,kde je NBS,115 a wtf tower.Tam ma to az tak netrapi,lebo tam je urbanizacia ista,a v podstate sa s nou uz zacalo.Skor ma trapi to pozadie,ze sa tam nic nedeje,juzne od Slovnaftu.Tym smerom by sa kludne mohla rozsirovat BA,popri Dunaji,aspon nejake rodinne stvrte.Ja by som to uvital viac,ako rozsirovanie sa juzne od Petrzalky.

·
Prešpurák
7,511 Posts
Poviem vám čo mne vadí. Vadia mi prázdne bloky v centre mesta a tie obité steny, napríklad tu na Kapucínskej. Nie je to takto dobre vidno, ale mala by tam byť nejaká budova, ktorá by vyplnila to miesto.

Na Predstaničnom námestí je niečo podobné, je tam teraz nejaká konštrukcia, ktorá nesie reklamu na Residence Tower, ale mala by tam byť nejaká budova.

·
Registered
8,482 Posts

·
Registered
31 Posts
futuros, futuros

TJ Tryskáč v Podunajských Biskupiciach

kúpele Centrál

prave som docital tvoj prispevok k arene, a hned tento druhy ... musim pochvalit :) Len dve doplnenia :
1, TJ Tryskáč - možno to málokto pozná, ale jedna z mojich srdcoviek. Jedna z vecí, čo by možno mohla nyť nejakým spôsobom aspoň čiastočne zachovaná.
2, Kúpele Centrál som videl na materiáloch Penty, ako jeden z ich projektov. Má niekto nejaké bližšie info?

·
Registered
159 Posts
prazdne miesto

Poviem vám čo mne vadí. Vadia mi prázdne bloky v centre mesta a tie obité steny, napríklad tu na Kapucínskej. Nie je to takto dobre vidno, ale mala by tam byť nejaká budova, ktorá by vyplnila to miesto.
nemali tam byt nahodou schody do revitalizovanej priekopy? pokial viem najvacsie problemy s tym projektom roblili/robia (spolu)vlastnici okolitych objektov...

·
Astral tourist
3,682 Posts
Discussion Starter · #14 · (Edited)
Autobusová zástavka Nový Most (Pod Novým mostom)

Na tejto zástavke stojí jednak Bratislavská MHD, a rovnako z nej štartuje mnoho luxusných autobusov s turistami do viedne. :hahano:

http://www.bratislavskenoviny.sk/84977/verejny-poriadok/pod-novym-mostom-prespavaju-bezdomovci-a-opilci

Esterházyho Palác z druhej polovice devätnásteho storočia
(maximálne v centre Starého mesta, pod hradom)

Tajomný element na Kamennom námestí

Ružinovská ulica

Oblasť Figara, Mlynu Jedľa, Filiálky

·
Registered
1,308 Posts
Nechcem velmi rypat, ale nemal si na mysli namiesto urbanizacie skor development, rekonstrukciu alebo revitalizaciu? Inak dobry napad na thread! :)

·
Sakura san na hrad ((-:
1,727 Posts
Jasne uz je tu taka kopa hnoja ze sa mi nechce verit ze sme v hlavnom meste, i ked aj ine mesta maju podobne problemy :)

·
Regular Fool
2,851 Posts
^^Prečo si tam zaradil Ružinovskú ulicu naozaj nechápem, mne sa práveže jej kvázi bulvárny charakter so stromami na okrajoch a výstavbou mierne ustúpenou veľmi páči, určite by som to nenazval územím prosiacim o urbanizáciu.

·
Astral tourist
3,682 Posts
Discussion Starter · #20 · (Edited)
^^^^^^^^

Možno že sa toto vlákno mohlo volať [Bratislava] Územia prosiace o urbanizáciu a revitalizáciu.

Hlavným účelom je ukazovať Bratislavskú špinu, odpadky, schátralé územia, porozbíjané chodníky, lavičky, atď ... atď. Nemyslím, že Bratislava bude krásna len vtedy, keď sa postaví pár projektov. Je mi jasné, že istá miera nečistoty tu bude stále, to ale neznamená, že tu musia byť tak otrasne zanedbané priestory.

Carbonkid, prosím premenuj toto vlákno. Aj názov [Bratislava] Schátralé a zanedbané územia
je podľa mňa v poriadku.

Ďakujem.

1 - 20 of 638 Posts