Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 127 Posts

·
Moderator
15,154 Posts
Vyzeralo by to dobre. Kebyto bola nejaká nemocnica niekde na ďaleko na kraji mesta a bolo by to nižšie. Takáto vec, ktorá by sa chcela tváriť ako budova do centra nepatrí. Na druhej strane, možno by jej pomohlo, keby bola celá zo skla, bez tých zváštnych, akoby kamenných prvkov na fasáde a keby bola naopak vyššia. Takto vyzerá ako nepodarený kvetináč.:eek:hno:

·
Prešpurák
7,762 Posts
Mne sa to páči, vyzerá to ako americký rezidenčný dom z okrajovej časti New Yorku.

·
The Man from Earth
1,629 Posts
to je otras,

hehe a co tie bajonety na streche? to je aby im tam holuby nesrali? :lol: :lol:

mne sa najviac paci ten lens flare efekt z photoshopu.

Je jasne vidiet aky je rozdiel vizualizaciami napr z eurovea a toto ....:puke:

·
Banned
2,580 Posts
Ale jo, mě se to celkem zamlouvá. Ale záleží i kde to bude stát a jak to nakonec bude vypadat. Tohle si dokážu představit třeba i v centru velké americké metropole.. nebo aspon v SimCity :)

·
Prešpurák
7,762 Posts
Myslím že to nebude vyzerať horšie ako Glória, a inak tie stromy tam podľa mňa vôbec nebudú :)

·
The Man from Earth
1,629 Posts
Budova z inej strany....

Sam som zvedavy ako velmi sa bude lisit vysledne dielo od konecnej podoby.Samozrejme podla toho co som si cital v dokumentoch je to celkom zaujimava budova.Parkovanie tam bude riesene na vyssom podlazi co v tomto clusteri je uz 3 budova ktora je takto riesena, to si myslim ze bude velmi zaujimave...

1 - 20 of 127 Posts