SkyscraperCity Forum banner

[Bratislava] Brečtanka

7230 Views 21 Replies 3 Participants Last post by  aquila
8
Názov projektu: Bytový dom Brečtanka
Typ projektu: bývanie
Developer: GRUNT, a.s.
Web: http://www.grunt.sk/
Lokalita:

O projekte
Luxusný bytový dom na hranici lesoparku na bratislavskej Kolibe ponúka to, po čom čoraz častejšie túži mnoho obyvateľov rušných miest.

Dom s 38 nadštandardnými bytmi s modernou architektúrou je vsadený do prostredia lesoparku s maximálnou citlivosťou, tak aby nenarúšal jedinečnosť tohto prostredia a zachoval jednotnú scenériu a kontakt s prírodou.

Bytový dom ponúka 38 nadštandardných bytov s obytnou plochou od 42 do 208 m2. Väčšina z nich má loggiu alebo terasu s výhľadom na mesto či lesopark. Vďaka veľkým preskleným plochám a francúzskym oknám je v bytoch po celý deň dostatok svetla. Majú otvorenú a variabilnú dispozíciu, čo budúcim majiteľom umožňuje vytvoriť si byt podľa vlastných predstáv.

Päťpodlažný dom pozostáva z dvoch blokov so samostatnými vchodmi. Na najvyššom poschodí sa nachádzajú dva veľkometrážne apartmány s veľkorysou terasou. Parkovanie je zabezpečené v podzemných priestoroch, v uzamykateľných garážových boxoch na diaľkové ovládanie.
Luxusné bývanie

Bytový dom Brečtanka vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov a luxusnému štandardnému vybaveniu spĺňa predstavy náročnej klientely.

Všetky byty majú podlahové vykurovanie, klimatizáciu, drevené parkety, bytové doplnky a obklady od renomovaných výrobcov. Súčasťou trojizbových a väčších bytov je aj krb. Elegantné a svieže architektonické riešenie bytového domu podčiarkujú aj luxusné spoločné priestory.
Poznačte si do kalendára

Výstavba bytového domu na Brečtanovej ulici sa začne na jeseň 2007. Nasťahovať sa do vášho nového bytu sa budete môcť už na jeseň 2009.

Vizualizácie:


See less See more
1 - 20 of 22 Posts
Chronologic construction update

Brečtanka skolaudovaná

Bytový dom Brečtanka na bratislavskej Kolibe je skolaudovaná a pripravuje sa odovzdávanie bytov klientom. Aktuálne prebieha dokončovanie spoločných priestorov, ktoré plne korešpondujú so sviežim a moderným architektonickým riešením domu.

Ponúkame vám dokončené byty k nasťahovaniu: štúdio, dvoj -až päťizbové apartmány s otvoreným a funkčným dispozičným riešením. Všetky byty sú nadštandardne zariadené a vďaka veľkým preskleným plochám majú dostatok svetla počas celého dňa. Väčšina bytov má terasu s krásnym výhľadom na Bratislavu či blízky lesopark.

V prípade záujmu o obhliadku bytov, volajte našu bezplatnú linku: 0800 232 222.
Zdroj: http://www.grunt.sk/
Chronologic construction update

Všetky obrázky nad týmto príspevkom sú zo stránky http://www.grunt.sk
1 - 20 of 22 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top