SkyscraperCity Forum banner

[Bratislava] CityPark Ružinov 23, 24, 27 f (76, 79, 89 m)

850028 Views 2741 Replies 244 Participants Last post by  yale99
The time has come to create this thread.

They started to demolish next construction hall.

See less
The time has come to create this thread.

They started to demolish next construction hall.
See more
1 - 20 of 2742 Posts
^^
Where is that?
And how it will look like?
More info...
^^
Where is that?
And how it will look like?
More info...
See more
Okay, it is at Plynárenská street, between Bratislava Business Center I and Bratislava Business Center V, don't know more info :) The picture is from BBC V, 8f.

http://reality.etrend.sk/106523/byvanie/biznis-zonu-na-plynarenskej-odlahcia-byty
See less
Okay, it is at Plynárenská street, between Bratislava Business Center I and Bratislava Business Center V, don't know more info :) The picture is from BBC V, 8f.

http://reality.etrend.sk/106523/byvanie/biznis-zonu-na-plynarenskej-odlahcia-byty
See more
akurat ze nejde o biznis centrum, ale o bytovy projekt
akurat ze nejde o biznis centrum, ale o bytovy projekt
See more
Ehm, i thought that the design has changed!!!

This picture is from Denisra-homepage:

I like this one more :cheers:
See less
Ehm, i thought that the design has changed!!!

This picture is from Denisra-homepage:

I like this one more :cheers:
See more
akurat som siel okolo,je tam papier o vystavbe na brane.Vyska objektu ak si dobre pamatam je max 88m na streche a max 100.5 m aj z antenou :)
akurat som siel okolo,je tam papier o vystavbe na brane.Vyska objektu ak si dobre pamatam je max 88m na streche a max 100.5 m aj z antenou :)
See more
Chvalabohu, ze sa ten projekt zmenil, pretoze to zase chcelo sklznut do takeho panelakoidneho farebneho domu ala Universo a pod.. Ta nova vizualizacia sa mi paci viac, ale to mozno len preto, ze v noci vyzera vsetko lepsie :)
Chvalabohu, ze sa ten projekt zmenil, pretoze to zase chcelo sklznut do takeho panelakoidneho farebneho domu ala Universo a pod.. Ta nova vizualizacia sa mi paci viac, ale to mozno len preto, ze v noci vyzera vsetko lepsie :)
See more
na tej druhej viz. uz tusim ratali aj s globalnym oteplenim, lebo ta flora co tam je , vyzera ako z juznej ameriky...
na tej druhej viz. uz tusim ratali aj s globalnym oteplenim, lebo ta flora co tam je , vyzera ako z juznej ameriky...
See more
^^
Cele mi to pripomina styl a la hotelovy komplex v Brazilii pri mori, ale urcite lepsie ako ten predchadzajuci navrh.
^^
Cele mi to pripomina styl a la hotelovy komplex v Brazilii pri mori, ale urcite lepsie ako ten predchadzajuci navrh.
See more
...developer, ktory postavi trinity bude 'prestavovat' aj OC bottova...dufam, ze aj v tom pripade sa dockame lepsich navrhov ako bol ten prvy...

...ajja som niekde cital, ze to maju byt byty, nie biznis centrum...
...developer, ktory postavi trinity bude 'prestavovat' aj OC bottova...dufam, ze aj v tom pripade sa dockame lepsich navrhov ako bol ten prvy...

...ajja som niekde cital, ze to maju byt byty, nie biznis centrum...
See more
uz to zacina byt tradicne ze prve navrhy sa neralizuju, potom sa to odost vylepsi.. uz sa tesim na vystavbu mam to nedaleko budem chodit obzerat :)
uz to zacina byt tradicne ze prve navrhy sa neralizuju, potom sa to odost vylepsi.. uz sa tesim na vystavbu mam to nedaleko budem chodit obzerat :)
See more
26 november 2007

See less
  • Like
Reactions: Henrich37
26 november 2007
See more
2
...vdaka za update :) dost rychlo to tu buraju :)
...vdaka za update :) dost rychlo to tu buraju :)
See more
Yesterday we got an e-mail from BBC III, IV, V property management that this weekend they will demolish the building that is the closest to BBC V (maybe the last part of the building on the last picture).
Yesterday we got an e-mail from BBC III, IV, V property management that this weekend they will demolish the building that is the closest to BBC V (maybe the last part of the building on the last picture).
See more
Construction update

See less
  • Like
Reactions: Henrich37
Construction update
See more
trinity

demolition update

december 4th 2007

See less
trinity

demolition update

december 4th 2007
See more
5
January 22 demolition update

See less
January 22 demolition update
See more
2
22.1.2008

pridam aj moje fotky z dnes (teda zo vcera :) ), ked uz konecne viem kam patria

See less
22.1.2008

pridam aj moje fotky z dnes (teda zo vcera :) ), ked uz konecne viem kam patria
See more
3
1 - 20 of 2742 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.