SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 410 Posts

· Slovakiaaaa!!!!!!!!!!!!!!
Joined
·
2,607 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Floors : 22
Location : Ružinov ,Mlynské Nivy
Flats : 137

Na Mlynských Nivách sa pripravuje nový rezidenčný projekt. Spoločnosť CKM Reality chce vedľa administratívneho komplexu Apollo II stavať 22-podlažný bytový dom s názvom Discovery Tower. Celkovo by mal priniesť 137 bytových jednotiek.
Investor počíta s výstavbou 22 nadzemných podlaží. Prvé má slúžiť na vstup do budovy a občiansku vybavenosť, ktorá má pokračovať aj na druhom podlaží. Od tretieho podlažia majú byť umiestnené bytové jednotky. V ponuke by mali dominovať dvojizbové byty (57 jednotiek), druhým najrozšírenejším variantom má byť jednoizbový byt (40 jednotiek). Ponuku má dopĺňať 34 trojizbových a šesť štvorizbových bytov.

Source : https://reality.etrend.sk 

· Registered
Joined
·
505 Posts

· Registered
Joined
·
3,196 Posts
Tak zas netreba až tak kritizovať... minimálne jedno auto už na chodník umiestnili (pred budovou za topoľmi) :)
To skôr to detské ihrisko im asi nikto normálny nemôže zožrať. Keby ho tam aj dali, tak ho zamestnanci okolitých budov, frustrovaný svojou nezmyselnou prácou, nechajú zrušiť, bo ich bude rušiť vreskot detí pri ich bohumilej činnosti.
 

· Bratislava citizen
Joined
·
2,630 Posts
[Bratislava] Discovery Residence 23f (77 m)

Location: Bratislava,

Localization streets: Mlynské nivy

Construction period: ?Q 2018 - ?Q 2021

Number of floors: 23, +2 underground

Height: 77m,

Number of flats: 137

Number of parking places: 199

Developer: REMAC Properties (podfond ZMJ SICAV, a.s.)

Design: PANTOGRAPH s.r.o.


supplementary information:

Discovery Residence


Visualizations

Zdroj:REMAC Properties, Bratislava YIMBY
 

· Registered
Head of Brainstorming @Alternatíva C
Joined
·
23,881 Posts
^^Presne to prémiovejšie miesto by som si vedel predstaviť napr. v mieste kde má stáť Fuxová 2.0. Pre nezasvätených teda Klingerka. A krásne kontrastné napr. k výškovkám SkyParku by to bolo umiestnené na mieste stavby niekoľkých 5-ročníc budovaná Apolka.
 

· Ramigo
Joined
·
238 Posts
Výborné dispozície, pekný slušný projekt! AALLEEEE: Výška vedľajšej business budovy má o pol metra menej, aj keď to na vizualizáciách nie je z marketingových dôvodov vidieť, takže jediný ako taký výhľad bude z južnej strany (z tých najvyšších podlaží s bonusom Slovnaftu v diaľke). Východný pohľad nestojí ani za komentár. Otázkou času ostáva bývalý Orange. Ak by to zbúrali a postavili niečo väčšie DR sa úplne stratí. Vie niekto, či sa s tou barabiznou bude niečo robiť?
 
1 - 20 of 410 Posts
Top