SkyscraperCity banner

2201 - 2220 of 2222 Posts

·
YIM.BA
8,870 Posts
Je ich viac priamo ako PR, označené sú tak články, ktoré som nepísal ja, ale dodal ich klient.

Články, ktoré som písal ja a boli sponzorované partnerom alebo klientom, boli "napísané v spolupráci s XY".

Myslím, že to je fér označenie.

·
dialnice.info ::..
14,773 Posts
ja v tomto nevidim nic zle, skor naopak kvituje. s amrafelom sa sice v kopu veciac nezhodneme, ale toto co robi je normalna vec. ma uz vytlak zaujimavy aj pre developerov, tak preco to nevyuzit ? altruista a naivka mohol byt, ked robil pre Macuhu v BOSe, ale tie doby uz asi su prec :D

·
majkelX
527 Posts
Tam sa nič neznižovalo, tá výškovka 118m/34f má byť ďalša etapa, je to teraz v EIA
Myslíš že to FINEP (Predtým STELO, s.r.o. ) urobí presne ako Premiére na Šancovej? Najprv niekto vykope základy na 22 poschodí, v EIA má 8 poschodí,potom to chce zvýšiť na 33 a nakoniec z toho vyliezlo 23 poschodí? Hnusákov čechov púšťať tam maximálne do Brna. Môže byť, na plote je oznam o 26NP ale určite nenažranosť čechov ako ich poznám budú skúšať až do 33 poschodí.

Česi zrejme nepochopili výraz- "alej". Možno áno..betónová alej. A barák oproti sám volám Moskva :)

Podľa makléra je obsadenosť na 25% a predané ako investičné byty takmer všetky . Smiešne.

·
Registered
65 Posts
Myslíš že to FINEP (Predtým STELO, s.r.o. ) urobí presne ako Premiére na Šancovej? Najprv niekto vykope základy na 22 poschodí, v EIA má 8 poschodí,potom to chce zvýšiť na 33 a nakoniec z toho vyliezlo 23 poschodí? Hnusákov čechov púšťať tam maximálne do Brna. Môže byť, na plote je oznam o 26NP ale určite nenažranosť čechov ako ich poznám budú skúšať až do 33 poschodí.

Česi zrejme nepochopili výraz- "alej". Možno áno..betónová alej. A barák oproti sám volám Moskva :)

Podľa makléra je obsadenosť na 25% a predané ako investičné byty takmer všetky . Smiešne.
Podla maklera...

2201 - 2220 of 2222 Posts