SkyscraperCity banner

321 - 340 of 2282 Posts

·
Registered
4,612 Posts
Vlastne teraz som si uvedomil.Vyskova cast Jegeho je na tejto fotke na pravo ci nalavo?
Oči mi vravia naľavo. (rozum jak vždy nenamieta:lol:)

P.S. A pamätajte, ak to tak nie je, tak ja sa určite nemýlim ale pravdepodobne zmenili projekt. :lol:(myslím hmotové rozmiestnenie)

·
Registered
9,874 Posts
^^No,ja som vedel ze som sa nemylil.:cheers:

·
Registered
2,175 Posts
^^^^keby tak radsej tu gloriu aj tu zlu vec na druhej strane rozadolu zburali uplne:lol::lol::lol:a vlastne ani tu jegeho by nemuseli vobc stavat:lol::lol::lol:

·
Moderator
14,138 Posts
^^^^keby tak radsej tu gloriu aj tu zlu vec na druhej strane rozadolu zburali uplne:lol::lol::lol:a vlastne ani tu jegeho by nemuseli vobc stavat:lol::lol::lol:
Presne tak. A keď už chcú tú Jégého alej stavať, tak si mohli odpustiť aspoň tú výškovú časť.

·
Registered
7,378 Posts
ale no... jegeho alej ma este od odpadu daleko, ked to porovname so spominanou glo...glo... kua uz mam blok to aj napisat. :nuts: :)

·
Amor Patriae Nostra Lex
1,409 Posts
Preboha, ved to je vlastne druha Gloria..ani som o tomto projekte nevedel..
architekt zas nebol pritomny, alebo to bol architekt idiot..Bratislava bude o takych 10 rokov daleko najskaredsie a architektonicky totalne brakove mesto v celej EU (mozno Sofia bude konkurovat). Uz zacinam byt o tom pevne presvedceny..

·
Registered
468 Posts
^^ Nikdy som nerozumel. preco ti isti ludia co nadavaju na Gloriu, maju pozitivny nazor na tuto kralikarensku monstroznost. Uz vizualizacie vyzerali obludne.

·
Sakura san na hrad ((-:
1,727 Posts
Tento projekt je ale lepsi ako tie 3 opachy za nim

321 - 340 of 2282 Posts