SkyscraperCity banner

1061 - 1080 of 2130 Posts

·
Beijing, China
2,314 Posts
fuha, nandal si mi to, si cavo, dakujeme za naozaj prispevok tykajuci sa Jegeho aleje

radsej to tu oquotujem, keby si tie hrdinske kecy s osobnymi utokmi zakladajucimi sa na mojom osobnom blogu upravoval:
Ja som sa zasa po precitani najnovsieho zapisu na tvojom blogu ubezpecil, ze si jednoducho zdeprimovany chlapec, ktory si zrejme nedokaze splnit svoje predstavy o zivote (mozno to to nejde iba na tom skur*enom rodnom Slovensku alebo v skur*enej Europe, v Irsku, UK alebo USA sa ti to urcite podari) a preto jedine co mu zostava, je odbavovat sa na roznych forach a kydat na vsetko a na vsetkych.

Prajem ti vela stastia, daj uz prosim ta vypoved, necakaj uz ani tych par mesiacov a odid niekam za ocean, ale poprosim ta, po tych dvojrocnych prazdninach (co aj tak pochybujem ze vydrzis) sa uz sem nevracaj...;)

Pre ilustraciu: http://aan.bloguje.sk/815486-naha-uprimnost-nado-vsetko.php

A prepacte za OT...

·
Registered
263 Posts
su dva, jeden na vrchne garaze, jeden na spodne
Diky za opravu. Aspon nieco. Ale na krizovatke s Jégého to bude aj tak masaker kazde rano takze ani toto im nepomoze :)
Skor keby druhy vyjazd bol na opacnom konci baraku, to by bolo aspon male vylepsenie, ale tam je budova Henkel takze tak.

·
Registered
136 Posts
nemyslim si ze by opisal inak byt napr. v eurovei ... cely clanok ma pre mna nulovu vypovednu hodnotu. Videl som standart kupelky v rozadole, a je to podla mna to iste ako v JA. Celkovo JA neni ziadne terno to je jasne, ale porovat ho s panelakom na zaklade typu dodavky teplej vody a moznym nedalekym vyhladom na inu budovu je uplne scestne. Co sa tyka dispozicie, bol som aj v 2i aj v 3i a tie dizpozicie ani zdaleka nie su najhorsie ... vid podorysy na webe.

máme dva byty v rozadole
a developer nemal žiadny problém s odrátaním ceny za štandard z kúpnej ceny a predanie holobytu, silne pochybujem že si tma niekto dávla štandard

·
railfan
2,488 Posts

·
Registered
35 Posts
len dufajme, ze to tam nevisel nejaky novy majitel co si to hodil kvoli "straaaaasnej" barabizni na jegeho.
btw dostal som mail, ze mi poslali vyzvu na uzavretie zmluvy, cakam ze zajtra-pon dojde domov, uvidim potom ake terminy mi tam navrhli... dam info. plus k tomu poslu zmluvu so ZSE pravdaze aj so sekom na zaplatenie pripojovaciaho poplatku...

·
Bart Simpson
326 Posts
len dufajme, ze to tam nevisel nejaky novy majitel co si to hodil kvoli "straaaaasnej" barabizni na jegeho.
btw dostal som mail, ze mi poslali vyzvu na uzavretie zmluvy, cakam ze zajtra-pon dojde domov, uvidim potom ake terminy mi tam navrhli... dam info. plus k tomu poslu zmluvu so ZSE pravdaze aj so sekom na zaplatenie pripojovaciaho poplatku...
ZSE neposlali...

·
Bart Simpson
326 Posts
Na (tusim) severnej fasade dnes viseli traja chlapici na lane a natierali...;)
na juznej.

obavam sa ze nepomoze iba zatriet to - resp. iba do najblizsich dazdov. ta stena je zatecena bud preto ze nebol dokonceny odkvap a valila sa tam voda koncentrovana na jedno miesto alebo soudruzi velmi sikovne a lacno zamazali tie krycie sietky na vetracich otvoroch do omietky, pricom ju to v tych miestach voda postupne vymyva. who knows... :eek:hno:

·
Banned
3,265 Posts

Tie ceny za prenajom su abnormalne.:bash:

Uz aj ta za 800€/mesiac je z rise uplnej fantazie.

Inac k tym kupelkam, ak sa mi podari spravit si volno cez vikend, otvorim tu thread so zameranim na interiery, dizajn bytov a dispozicie. :cheers:
S mnozstvom fotiek, rad, vysvetleni a vsetkym, co k tomu patri.

A zacnem samozrejme tym, k comu mam najblizsie a najvacsi vztah: kupelkami. :yes:

Len co sa tyka obkladov, budem tu na podrobne vysvetlenie a ukazky potrebovat aspon tyzden. :nuts:

·
Registered
954 Posts
Inac k tym kupelkam, ak sa mi podari spravit si volno cez vikend, otvorim tu thread so zameranim na interiery, dizajn bytov a dispozicie. :cheers:
S mnozstvom fotiek, rad, vysvetleni a vsetkym, co k tomu patri.

A zacnem samozrejme tym, k comu mam najblizsie a najvacsi vztah: kupelkami. :yes:

Len co sa tyka obkladov, budem tu na podrobne vysvetlenie a ukazky potrebovat aspon tyzden. :nuts:
Pekna iniciativa, som zvedavy...:)

·
Registered
35 Posts
ZSE neposlali...
jo ale poslali ziadost o uhradu 80 evri ako zalohu pre spravcu...
termin je super 29.10., no ani neverim ze do konca oktobra vybavim zmluvu.. este cerpanie hypo, poistku, zaloznu zmluvu a kopu dalsich formalit, zboznujem byrokraciu :bash:

·
Warrior of Blasphemy
2,547 Posts
jo ale poslali ziadost o uhradu 80 evri ako zalohu pre spravcu...
termin je super 29.10., no ani neverim ze do konca oktobra vybavim zmluvu.. este cerpanie hypo, poistku, zaloznu zmluvu a kopu dalsich formalit, zboznujem byrokraciu :bash:
Najprv si vybav zalozne zmluvy a poistku, bez toho ti ziadne cerpanie nehrozi. A medzi podpisom zaloznej zmluvy a zavkladovani zalozneho prava na nehnutelnost do katastra po cerpanie uveru ubehne nejaka ta voda Dunajom, s tym rataj.

1061 - 1080 of 2130 Posts