SkyscraperCity banner

1 - 20 of 430 Posts

·
ab.us.er
1,963 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)

·
Bratislava citizen
2,600 Posts
aaa mame tu novu nitku :) super tak uz nech to stavaju len dufam ze sa im to este trosku zmeni kedze tie budovi sa mi zdaju trochu nahustene..

·
Registered
263 Posts
svetlotechnicky je tento projekt totalna katastrofa. dufam ze to budu nuteni upravit.
no z tých vizualizácií (teda ak to tak postavia) sa zdá že niektorí majitelia bytov dopadnú podobne ako ja a budú si musieť kúpiť nebytový priestor :eek:hno: Developeri tomu hovoria ateliér!

k umiestneniu: zdá sa mi to spolu aj s Trinity projektom trošku moc rušná lokalita na pokojné bývanie. Z každej strany cesta alebo biznis centrum sa mi moc nepáči.

·
Regular Fool
2,851 Posts
^^Ja si myslím, že sa nájde veľa ľudí, ktorí preferujú opak. Zviesť sa výťahom dole a byť v centre diania, obchody, kancle, veľa ľudí...

Svetlotechnicky je to ale naozaj katastrofa, najviac ma dostala táto časť. Tam si snáď naozaj budú môcť podávať ruky. V tej nižšej budove musia mať svetla ,,habadej"...

·
ab.us.er
1,963 Posts
Discussion Starter #11
svetlotechnicky je tento projekt totalna katastrofa. dufam ze to budu nuteni upravit.
lidi ved uvazujme realne...ti, ktori si tam kupia byt budu nuteni pracovat na 30tisicove splatky svojej hypo od svitu do mrku...odchadzat z domu budu za tmy...prichadzat domov budu tiez za tmy...tak aka svetlotechnicka katastrofa? drviva vacsina ludi svoj pribytok za svetla ani neuvidi!

;)

k umiestneniu: zdá sa mi to spolu aj s Trinity projektom trošku moc rušná lokalita na pokojné bývanie. Z každej strany cesta alebo biznis centrum sa mi moc nepáči.
a teraz uz vazne: projekt bude tusim pristupny z dvoch ulic...z jarabinkovej a z ulice mlynske nivy...pokial ide o jarabinkovu, ta dnes prilis rusna nie je, kedze je slepa...a kedze slepa asi aj ostane, zrejme cez nu bude prechadzat len cast obyvatelov komplexov 3nity a jarabiny + par zbludilcov...

...pokial ide o ulicu mlynske nivy, to uz bude asi rusnejsia zalezitost...tato ulica sa ma rozsirovat a bude dolezitou spojnicou bajkalskej ulice a noveho 'business districtu' bratislavy...

·
ab.us.er
1,963 Posts
Discussion Starter #17
...fiha Vahostav ma zda sa dalsiu velku zakazku :) a my dalsi projekt na fotenie ;)

vdaka za update Matias :)

·
Bratislava citizen
2,600 Posts
hmm, to sa vam v dnesnej dobe ale poriadne rychlo stavia... :) sranda je, ze vela stavieb robi okolo zaciatku stavania humbuk a potom nic nestavaju. A tito dlho, dlho nic, no a pozrite, jama je uz riadne velka.. :banana: :banana:

update 26.5.2008

1 - 20 of 430 Posts