SkyscraperCity banner

1 - 20 of 398 Posts

·
dialnice.info ::..
13,758 Posts
Discussion Starter #2
toto vyzera by ozaj ze pojde do vystavby, a je to aj dostatone velky projekt na vlasnte vlakno.

no a uz maju aj stavebne povolenie na hlavny objekt, trafostanicu a aj komunikacie

http://www.ruzinov.sk/data/MediaLibrary/0/9369/berg-50.pdf

http://www.ruzinov.sk/data/MediaLibrary/0/9370/berg-63.pdf

http://www.ruzinov.sk/data/MediaLibrary/0/9371/berg-67.pdf

osobne dufam, ze poza areal popri dialnici urobia cyklocestu, idealne s prepojenim na martinsku poza parkovisko. lebo nejako sa mi nechce verit, ze urobia cyklocestu po mlynskych nivach..

kazdopadne som rad, ze saj tato cast zacina developovat, este ked to docvakne doprastavu/metrostavu ... tak super

·
Registered
43 Posts
Problémom areálu Doprastavu je územný plán ktorý nepočíta s bytmi a ďalšie kancelárie na mlynských nivách je hlúposť, metrostav ma lepšiu pozíciu a UZP počíta s bytmi, čo asi časom Metrostav využije.

·
13,758 Posts
Discussion Starter #9
to sa dufam nikdy nestane, lebo to dopadne ako so zamyslanymi trolejbusmi k narodnemu,ktore zabili v dopravnom genereli elektricku po dostojevskeho/karadzicke.

prievozska radiala by idealne mala ist cez mlynske nivy a cez hranicnu sa stocit k UNS, kde by sa mohlo urobit priam idealne park & ride .. ale takto komplexne na magoriate nikto nerozmysla

·
Moderator
8,112 Posts
to sa dufam nikdy nestane, lebo to dopadne ako so zamyslanymi trolejbusmi k narodnemu,ktore zabili v dopravnom genereli elektricku po dostojevskeho/karadzicke.

prievozska radiala by idealne mala ist cez mlynske nivy a cez hranicnu sa stocit k UNS, kde by sa mohlo urobit priam idealne park & ride .. ale takto komplexne na magoriate nikto nerozmysla
Elektrickova trat na Prievozskej radiale sa do roku 2030, ak sa vobec postavi, vybuduje iba k Apollu BC, maximalne po Plynarensku. Dalej elektrickova trat do Prievozu a Vrakune je vo vyhlade po roku 2030. Takze rozpravanie nestaci. Pritom na vhodnu a efektivnu dopravnu obsluhu staci natiahnut 500 metrov trolejbusoveho dratu od Hranicnej az k Nuppu. Za 500-tisic eur.

Nakoniec, trolejbusova trat k SND sa vybuduje a to v dohladnej dobe.

·
13,758 Posts
Discussion Starter #11
to by sa ale musela komplet zrekonstruovat hranicna a idealne aj s cyklochodnikamin(ale to by sa mohlo aj bez trolaka) a dajme tomu obratisko pri muline.

ale hej do 2030 budeme radi az bude predlzena dubravska radiala po bory. nic ine neocakavam

ad trat k snd, bolo by lepsie ak by sa nevybudovala... ale to je na inu temu

·
13,758 Posts
Discussion Starter #14
pochybujem.. a nemaju to ani v SP ani v dokumentoch, jedine co budu prerabat z ich penazi bude krizovatka mierova/hranicna ..

osobne by som uvital aj reko hranicnej, ale to pochybujem ze prejde a podjazd je uz ozaj dost daleko od nich .. cize nepredpokladam.

skor ma trapi, ze sa uplne zabudlo na cyklotrasy ... a to je pritom hlavna trasa s napojenim popri vlecke kusok..

·
13,758 Posts
Discussion Starter #20
to najpodstanejsie, most a zakladanie by malo byt hotove. co neurobili bolo vlastne samotne prepojenie a rampy na mlynske nivy .. comu osobne moc nechapem, preco to tak nechali, kedze gro prac bolo hotovych .. a radsej to zasypali ..

1 - 20 of 398 Posts