SkyscraperCity banner

1 - 20 of 107 Posts

·
Registered
3,486 Posts
Discussion Starter #1 (Edited by Moderator)

official web: http://www.podvrskami.sk/index.php

Construction period: God knows

Costs: 265 551 351 €

Financing bank: Tatra banka

Developer:Opera, SL Group, Delek Global Real Estate Limited, Scorpio

Architects: Yashar Architects , Ing. arch. Peter Moravčík, Bobek Jávorka, s. r. o.

24 turn-key family houses
86 building plots for family houses with access roads
8 100 m2 of a shopping centre
8 000 m2 of a large public park

·
Registered
3,486 Posts
Discussion Starter #2
Dnes som siel okolo a videl som tam culy stavebny ruch...preto som si povedal, ze bude opravnene otvorit thread pre tento projekt.

Pripajam par fotiek, ktore som spravil.

·
Registered
4,612 Posts
To je tam uz dva tri roky... myslim ze sa to zmesti do Projects a Construction Updates
tam budeme zachvíľu dávať výmenu obrubníkov a podobne veľké opravy :D alebo sa tam budeme môcť porozprávať s Milanom o mestotvornosti, to bude zachvíľu účel P and C/U

·
Registered
3,755 Posts
pekne

No snad culy stavebny ruch tam nie je uz dva tri roky :)
Pekne, je to asi mnou najocakavanejsi projekt, na ktory sa najviac tesim, takto si predstavujem byvanie, na slovensko to vyzera moc dobre, no samozrejme nebude to zadarmo, ba pravdepodobne klasicky drahsie ako by to bolo zdrave :/

·
Moderator
13,530 Posts
Mám dosť pochybnosti o tom, či je tento projekt taký významný, že si zaslúži vlastný thread...

·
Registered
314 Posts
Veľmi pekné, škoda že sa niečo také nestavia v centre Ba, kde ležia ladom rozsiahle pozemky, kde chce každý 10 mrakodrapov :lol:

·
Registered
4,612 Posts
tak keď už to tu chcete mať, doplňme aspoň úvodnú stranu

Family houses

official web: http://www.podvrskami.sk/index.php

Construction period: God knows

Costs: 265 551 351 €

Financing bank: Tatra banka

Developer:Opera, SL Group, Delek Global Real Estate Limited, Scorpio

Architects: Yashar Architects , Ing. arch. Peter Moravčík, Bobek Jávorka, s. r. o.

24 turn-key family houses
86 building plots for family houses with access roads
8 100 m2 of a shopping centre
8 000 m2 of a large public park

ináč, tá malopodlažná zástavba je fakt nádhera. Týmto projektom som kedysi argumentoval against Milan's family houses. V Dúbravke okolo ŠKP by to bolo "eňo ňuňo"/"numero uno"

·
Moderator
13,530 Posts
OK, tak nech si to tu je.:) Ďakujem Phill, tie základné informácie som doplnil aj do prvého postu.:eek:kay:

·
Registered
3,486 Posts
Discussion Starter #14
wow, toto tam ale nie je dva roky. Janci, po 3. fotke som pochopil, že je to naozaj, presvedčil si ma :)
:) neviem preco mi tam natiahlo 3x tu istu fotku ale opravil som....ked pojdem nabuduce okolo tak sa skusim zastavit na tom predajnom mieste a zistit viac o tom ...

·
Registered
4,612 Posts
vpohode... :)

Inak ten Default je riadny potmehúdoľ, taká stavebná aktivita a nič nám nepovie :D "Vypadá" to na tajný protialkoholický spolok :)

·
Warrior of Blasphemy
2,547 Posts
vpohode... :)

Inak ten Default je riadny potmehúdoľ, taká stavebná aktivita a nič nám nepovie :D "Vypadá" to na tajný protialkoholický spolok :)
Kedze tam nie je nic zaujimave, tak tam okrem prejazdu "strmovrskarov" nikto nechodi, proste taka "umela" cast dediny. Bol som tam asi raz za uhorsky rok. Ale zato v miestnej nalievarni U Ivaka pri kostole to zije daleko viac.

BTW obyvatelia bytoviek Pod vrskami budu musiet mat auto, inak to maju sakra daleko k najblizsej zastavke 37 a aj na tu sa dostanu len ak po kraji cesty.

1 - 20 of 107 Posts