SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1023 Posts

·
AA
3,605 Posts
to milan: stavat sa to uz zacalo, lepsie nech to dokoncia, ako by tam mal dalsich desat rokov strasit betonovy skelet. ruin je na sancovej az az.

·
pozeram okolo seba
107 Posts
Rozhodne lepšie ako súčasný stav. I keď po dokončení to bude s obsluhou budovy veľmi problematické. Ja osobne by som tam nebýval a nepovažujem to za "luxusné" miesto (ako sa o tom vyjadrili) ak bude treba mať neustále zatvorené okná kvôli hluku a smogu zo Šancovej. Architektonicky by sa tam hodilo niečo iné, ale to už asi posúdili "kompetentný".:dunno:

·
The Man from Earth
1,628 Posts
mne sa to paci po stranke architektury :) ale ako su fikane robene tie vizualizacie ze nie je skoro poznat celkovu vysku objektu

·
Registered
2,333 Posts
este pred rokom by tento fiktivny luxus plny zelene kupili nejjaky anglani na zaklade vizualizacii..., dnes to stavat s tym, ze sa to bude ponukat v "luxusnom" segmente povazujem za znacny omyl

·
Registered
1,115 Posts
mne sa to paci po stranke architektury :) ale ako su fikane robene tie vizualizacie ze nie je skoro poznat celkovu vysku objektu
ja som poratal 16 poschodi na tej vezi, neviem kolko bude mat ten zaklad, ale zeby mal mal az 6 aby to davalo 22?

·
bratislava
725 Posts
Aj ja si myslim urcite nech to rychlo dostavaju, nech tam nie je ten spatny, strasne spatny skelet... A co sa tyka toho hluku a vsetkeho, byty urcite budu az od takeho 4-6teho podlazia, takze v tom nevidim problem, a este ked daju kvalitne okna vsetko.. tak fakt to je to najmenej ....

·
AA
3,605 Posts
Is it still a gypsy ghetto around?
Odpovem slovensky, nie som az tak zdatna v preklade. Zdevastovane domy v okoli boli zburane a na ich miestach postavene verne repliky po dohode s pamiatkarmi. Romske spolocenstvo ostalo oproti Ymke cez Karpatsku za ruinou potravin - tehlove budovy.

·
AA
3,605 Posts
To som nevedel, ze sa jedna o ten skelet.
Ale naco to zvysovanie? :dunno:
Ake zvysovanie? stavebne povolenie mali na 22 poschodi, boli by hlupi keby to nevyuzili. Vyuzivaju dieru v zakone, ktora kedysi posunula hranice pamiatkovej oblasti tak, ze tato cast z nej vypadla. To, ze sa to vratilo spat, pravne nema vplyv na uz vydane stavebne povolenie.

·
Registered
9,874 Posts
^^myslim ze milan mal na mysli,ze ten skelet ma teraz 7 poschodi,a ze preco ho navysovat na 22.Ale v podstate si aj tak odpovedala.:)

·
Prešpurák
6,610 Posts

·
Sakura san na hrad ((-:
1,727 Posts
ale aj vedla Ymki maju jeden zburany obchod, ktory by sa dal premenit na pekny park alebo na 5 6 poschodovy dom :)

·
AA
3,605 Posts
ale aj vedla Ymki maju jeden zburany obchod, ktory by sa dal premenit na pekny park alebo na 5 6 poschodovy dom :)
Boli tam tendencie na polyfunkcny objekt, lenze parcelacia je tam natolko divoka, ze pozemok bol prilis uzky a dalesie casti nedokazali majetkovo vysporiadat. + priame susedstvo s romskou komunitou, aj vdaka ktorej tie potraviny vyzeraju ako vyzeraju.

1 - 20 of 1023 Posts