Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 1000 Posts

·
Registered
1,572 Posts
Na www Komory architektov, resp. na ARCHINETe sa objavili nominacie na CE.ZA.AR 2009 - vid link.
Davam do pozornosti, ako ukoncenie tu spomenutych niekolkych projektov (snad.... :) )

Neda mi ale ....
Co mna osobne najviac zaskocilo, je nominacia v kategorii REKONŠTRUKCIA A OBNOVA BUDOV - Sídlo spoločnosti Anasoft, v Mlynskej doline, pri policajtoch.... v Bratislave.
Ta stavba mala od zaciatku zachovat povodny objekt a nakoniec HO KOMPLETNE STRHLA AZ PO HNEDU ZEM a uplne zgruntu, od novej jamy, ho postavili. Nic z toho, co tu vidite nie je zrekonstruovane a vobec nie obnovene. "Kompletka se vsim vsudy" Nemam vobec nic proti autorovy, architektovi a celemu "ansamblu".... Ale toto

versus

a takto to bolo na zaciatku

resp. home page stavby u autora.

Dami a pani,
tomu sa v komore hovori REKONSTRUKCIA a OBNOVA !
3 x zborove hura pred nastupenou catou (..a finito).
:cheers: :bash: :cheers:

·
Registered
5,348 Posts
Slovenská komora architektov is a joke.
Apollo Business Center II nominated, lol
But then again, it's possible that it really is one of the best new buildings in that category and that really says it all about Slovak development.

·
Chrumky lover
950 Posts
^^
Na CE.ZA.AR je Apollo BC II nominované v kategórii exteriér, čiže ak si to dobre vysvetľujem nejde o samotné budovy (ich tvar, interiér, fasádu), ale o parkové úpravy.

Apollo Business Center II, Prievozská, Bratislava
nominácia v kategórii: EXTERIÉR
Autori: Juraj Jančina, Igor Mazúr
Foto: Robert Vrlák

·
Registered
4,612 Posts
29.6.'09 | updates

Dolce Vita [Vrakuňa]

vizu:

Arwag [Ul. 29. augusta - Altstadt]

vizu:

pre Milana a všetkých ekonómov

ja vám dám, toto je fórum nadšencov :D :cheers:

·
Registered
578 Posts
^^ phill a urcite uz je hruba stavba ukoncena? Na vizu maju totiz niektore casti tejto bytovky (tie s tehlovym obkladom) az 9. nadzemnych podlazi, kdezto na fotkach maju 7. nadzemnych podlazi.. Bud este potiahnu vyssie, alebo maju hokej vo vizualizaciach. Alebo sa menil projekt?

·
Registered
2,896 Posts
^^ phill a urcite uz je hruba stavba ukoncena? Na vizu maju totiz niektore casti tejto bytovky (tie s tehlovym obkladom) az 9. nadzemnych podlazi, kdezto na fotkach maju 7. nadzemnych podlazi.. Bud este potiahnu vyssie, alebo maju hokej vo vizualizaciach. Alebo sa menil projekt?
ja si osobne myslim ze vyssie to uz nepojde.. kedze tam zretelne vidno atiku

(biela cast budovy ma dobry pocet poschodi.. co sa o tej s tym oranzovym obkladom neda povedat.. tak chybaju nejake tie dve poschodia)

·
Registered
1,513 Posts
Na www Komory architektov, resp. na ARCHINETe sa objavili nominacie na CE.ZA.AR 2009 - vid link.
Davam do pozornosti, ako ukoncenie tu spomenutych niekolkych projektov (snad.... :) )

Neda mi ale ....
Co mna osobne najviac zaskocilo, je nominacia v kategorii REKONŠTRUKCIA A OBNOVA BUDOV - Sídlo spoločnosti Anasoft, v Mlynskej doline, pri policajtoch.... v Bratislave.
Ta stavba mala od zaciatku zachovat povodny objekt a nakoniec HO KOMPLETNE STRHLA AZ PO HNEDU ZEM a uplne zgruntu, od novej jamy, ho postavili. Nic z toho, co tu vidite nie je zrekonstruovane a vobec nie obnovene. "Kompletka se vsim vsudy" Nemam vobec nic proti autorovy, architektovi a celemu "ansamblu".... Ale toto

versus

a takto to bolo na zaciatku

resp. home page stavby u autora.

Dami a pani,
tomu sa v komore hovori REKONSTRUKCIA a OBNOVA !
3 x zborove hura pred nastupenou catou (..a finito).
:cheers: :bash: :cheers:
Toto je jedna hroza. Bohuzial, uplne typicke pre BA. Vzdy som si obzeral tuto peknu historicku budovu, uputala ma najma ta nika v strede. Islo o jeden z vydrickych mlynov? Skoda reci, vsak je to aj tak zburane :bash::bash::bash:

·
Sakura san na hrad ((-:
1,727 Posts
za tymi znamkami su okna, to som si vsimol az na mieste :lol: heh je to sranda :)

1 - 20 of 1000 Posts
Status
Not open for further replies.