SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 996 Posts

·
Registered
9,441 Posts
no tak zacnem XX zjazd UV kSSC :p

vo vnutri mimurovnovej krizovatky mierova/gagarinova planuju dalsiu bytovku s 33 bytmi... uz tu prvu som povazoval za totalne sialenstvo, ale ked tam postavia aj druhu bytovku priamo v krizovatke a obkolesenej cestami .. nechapacka :S

http://www.ruzinov.sk/data/MediaLibrary/0/2913/mierova.pdf
Ak je to ten pozemok medzi tými dvoma administratívami pri trati a medzi ul. Nové záhrady I. a vyústením Mierovej na Gagarinovu, tak to až také zlé nemusí byť. Od trate je to izolované dvomi budovami, ul. Nové záhrady I. je bez premávky a slepá, zjazd na Gagarinovu po Mierovej je podpriemerne frekventovaný okrem poobednej špičky. Horšie je podľa mňa bývanie v Gagarinke, ktorá je vyslovene natlačená na rušnú cestu a v samotnej Perli, ktorá je už úplne obtečená rušnými križovatkami a cestami.

·
dialnice.info ::..
13,014 Posts
Discussion Starter #5
nie, je to ten pozemok pri tom zltom asi 4 poschovom panelaku co je medzi mierovou (mostom nad gagarinkou) a vetvou co ide z mesta smerom zase do prievozu, kde som si myslel, ze casom mozu urobit normalny vyradovaci pruh :S

·
Registered
3,833 Posts
Cesta na Červený most, polyfunkčný objekt - penzión-reštaurácia (?)

Bc. práca, Michal Chudý

Bc. práca, Matej Babuliak

Park Residence Majkovského by Cresco Group, žeby zmena?

Mudroňova 86, ďalšia nekonvenčná vilka vedľa vily M*ART*IN

·
Registered
3,584 Posts
Dost velka sila tie rozbite vyplne, aj ked je to kontroverzna stavba. Mozno pridu nejake carbanice, no isto si to chce uz aj on poistit proti poskodzovaniu stavby.

·
dialnice.info ::..
13,014 Posts
Discussion Starter #11
tam je inak taaaak debilne rieseny vjazd a vyjazd, ze nechapem ako toto mohol niekto povolit, tam nie je ziadeny vyradovaci ani zaradovaci pruh a ide to rovno na svornosti.. pritom minimalne vyradovaci pruh by sa tam dal, len by museli investora donutit prelozit jednu az dve lampy verejneho osvetlenia ..

·
Registered
9,441 Posts
^^Celú tú križovatku mal investor prebudovať. Keď to dokázal investor tej ČS pred cca 15 rokmi na svoje náklady, tak s malými úpravami by to išlo aj teraz.
Ale nech je ako je, gratulujem novým majiteľom bytov, ktorý sa do nich dostanú iba od jediného smeru z troch.

·
AA
3,605 Posts
dalsie drancovanie mesta v podani jebka a trtka v mene korbacku... uz klasika...

http://bratislava.sme.sk/c/7436246/zona-jt-real-estate-na-bratislavskom-nabrezi-sa-rozsiruje.html
Krasne je to, ze su vsetci domotani a kombinuju dva nezavisle projekty. Lodenica sa ma stavat na uzemi Klubu vodnych sportov - tj pri zastavke 28,29 od Devina. Kedze je to investicia verejna, realizacia je otazna.
Vedla sa malo stavat Karloveske rameno III - holt ani to nie je nerealne.
Na mieste Paddlera vyrastie bytovy dom (47) + "mestske vily" - mezonetove byty s predzahradkou.
Mna najviac tesi predstava parkovania, kedze ani jedno parkovacie miesto nie je na pozemku mesta.

·
Bratislava citizen
2,599 Posts
Krasne je to, ze su vsetci domotani a kombinuju dva nezavisle projekty. Lodenica sa ma stavat na uzemi Klubu vodnych sportov - tj pri zastavke 28,29 od Devina. Kedze je to investicia verejna, realizacia je otazna.
Vedla sa malo stavat Karloveske rameno III - holt ani to nie je nerealne.
Na mieste Paddlera vyrastie bytovy dom (47) + "mestske vily" - mezonetove byty s predzahradkou.
Mna najviac tesi predstava parkovania, kedze ani jedno parkovacie miesto nie je na pozemku mesta.
dik za vcelku ozrejmenie situacie, inak to tam u vas vyzera na slusnu zastavbu tak celkovo.. :)

·
Registered
1,590 Posts
Ten štvrtý obrázok z hora, ako tie dôchodkyne obzerajú ten bytový dom Laskonka nezodpovedá realite. V skutočnosti by už mali v rukách petičné hárky proti výstavbe. Jáj, zabudol som, je to len vizualizácia :). Tie domy nevyzerajú zle.

1 - 20 of 996 Posts
Status
Not open for further replies.