SkyscraperCity Forum banner

[Bratislava] Rezidencia Mierova (Treenium)

133458 Views 409 Replies 105 Participants Last post by  jajopajox
Lokalita: Bratislava Ružinov (križovatka Hraničná- Gagarinova)
Počet podlaží: 18
Počet parkovacích miest: 147
Celková podlažná plocha: 13 358 m²
Developer: Greefin GroupZdroj Treenium
See less See more
5
  • Like
Reactions: 1
1 - 8 of 410 Posts
Ružinovčania nesúhlasia s výstavbou na Mierovej ako navrhuje investor, TASR, 1. 8. 2016

Podľa platného stavebného povolenia je možná výstavba projektu Treenium do výšky 9. poschodí, na webovej stránke si záujemcovia môžu vyberať z bytov až po 18. poschodie.
To bude asi tym ze v poslednej dobe sa uplne kazdy projekt v Ruzinove stavia v rozpore s niecim.
Vysmievaju sa ludom, pretoze politici nie su schopni sa dohodnut na novom stavebnom zakone. Nie na tom upravenom komunistickom zakone, ktory minuly rok predlozili do parlamentu. Uplne novom, ktory by reflektoval dobu a nieco take ako zmena stavby pred dokoncenim by neumoznoval. Naco je potom takmer rok a pol roznych konani na uradoch, ked nakoniec sa potom postavi aj tak uplne ina stavba, nez bola prediskutovana a povolena.
See less See more
  • Like
Reactions: 2
Hlasim dalsiu bizarnu zmenu v lokalite, v tom trojuholniku v krizovatke (ktory mimochodom nie je nijak pristupny pre chodcov), sa byvala herna zmenila na... masiarstvo Orban :wtf:
Orban s drive-inom :D
  • Like
Reactions: 2
Možno má aj kóšer sekciu. Inak žarty nabok, keď som bol na prehliadke Mauzólea Chatama Sofera, sprievodca sa posťažoval, že treba chodiť do Viedne, ak chce si niekto chce kúpiť alebo jesť kóšer jedlo. Židov v Bratislave by malo byť vyše tisíc.
Zidov je samozrejme viac ako tisic, ale samozrejme tych ortodoxnych, co dodrzuju aj tieto urcite ritualy, je podstatne menej. Pokial ide o koser, tak to by ma zaujimalo, ci by to nejaky rabin posvatil, medzi tymi rozporcovanymi prasatami :nuts:
See less See more
  • Like
Reactions: 1
Je to proste chaos, ktorý sa už nepodarí napraviť.
Zburat alebo prestavat :)
Amatéri.
To uz je aky marketing, ked im nedaju povolenie na II. etapu, tak to zahraju na ludi, ze II. etapa sa odklada a nebude realizovat, alebo nacierno vybuduju az do 16. podlazia a potom sa to budu snazit zlegalizovat? :eek:hno:
Aky krajsky urad? Okresny urad je odvolacim organom, cize rozhoduje v 2. stupni, v 3. stupni rozhoduje ministerstvo dopravy a vystavby.
Podľa toho, ako šlendriánsky odhalili korene existujúcich stromov, asi to tak dopadne.
Navyse su to pajasene, takze je tu aj povinnost ich skor ci neskor zlikvidovat.
  • Like
Reactions: 1
1 - 8 of 410 Posts
Top