SkyscraperCity banner

6701 - 6703 of 6703 Posts

·
dialnice.info ::..
13,766 Posts
Discussion Starter #6,701
ak sa nemylim tak brocka sa vzdal uz od prveho aprila celej sumy nad zakladny plat, co bolo cez 2300 euro. vallo az od 1.6. a aj to len o valorizaciu ..

·
Registered
3,489 Posts
Záujem by som nevylučoval, keďže to Kmotrík aj tak predáva, ale na to Bratislava mať nebude bez nejakého boostu, napríklad od vlády.

Špekuluje sa inak o PKO na Tyršovom, ale to mi príde ako nezmysel, keďže to je záplavové pásmo. Na bývalej Artmedii by to ale zmysel dávalo.
Nezmysel to nie je, len treba viac predstavivosti. Ak by budovu dali na piloty a zaplavovy priestor pod budovou pouzili na parkovisko, ktore by sa v pripade hroziacej zaplavy len uzavrelo, tak kludne moze byt budova aj v zaplavovom uzemi....

·
Registered
1,793 Posts
Nezmysel to nie je, len treba viac predstavivosti. Ak by budovu dali na piloty a zaplavovy priestor pod budovou pouzili na parkovisko, ktore by sa v pripade hroziacej zaplavy len uzavrelo, tak kludne moze byt budova aj v zaplavovom uzemi....
to nie je uplne pravda. lebo zvysena vodna hladina je len jeden problem pri zaplavach. dalsi velky problem su rozne plavajuce stromy a podobne. a koli tomuto sa v okoli stareho mosta na petrzalskej strane nemoze postavit nic od urovne mytneho domceka po dunaj (aspon podla toho dokumentu, co som mal kedysi v rukach). a na tom parkovisku pri najazde na stary most, kde by sa to postavit teoreticky dalo, na to nie je podla mna dost miesta.

6701 - 6703 of 6703 Posts