SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 577 Posts

· Mornar bez mora
9,729 Posts
Doplnené informácie z pôvodného prvého postu:

WESTEND

Developer: J&T Real Estate

Westend Square

Construction period: 3Q 2007 - July 2011

Number of floors: 17 + 4 underground

Height: 66.8m

Number of parking places: 260

Cost: 30 000 000 €

article:J&T

official website: westend.sk

visualizations:

Westend Gate

construction period: 2013 - 2014

total floor area: 35 000 m2

number of parking places: 620

visualization: J&T RE

Nieje to náhodou druhá etapa tej veže čo J&T prestavovali-nadstavovali.:)

· Registered
4,913 Posts
29.10.'08 | construction update | Westend Square

Pekné to tam bude v tom Westende:. :cheers:

Na záver 'billboard' vo farbách claddingu:.

...napravo je detský domov ROSE :( ...teraz si nie som istý, možno je to až ten ďalší dom za tým domom napravo

· Registered
4,913 Posts
Od poslednej aktualizácie 29.10. sa nezmenilo vôbec nič. Nepostavili ani jedno poschodie, ani miešačky tam nie je vidno, ba dokonca ani robotníkov som tam už dlhšie nevidel.. , možno tí dvaja, čo tam občas prebehnú. Ja som síce optimista a to dosť veľký, ale doprkinka by sa mohli aspoň tváriť, že sa tam niečo deje. Len mi nehovorte, že "kríza".
...ja tade chodím okolo stále a fakt tam na tej stavbe žiadne zmeny nevidím. Dúfam, že som len zle počítal poschodia...:nuts:

· Bratislava citizen
2,630 Posts
Od poslednej aktualizácie 29.10. sa nezmenilo vôbec nič. Nepostavili ani jedno poschodie, ani miešačky tam nie je vidno, ba dokonca ani robotníkov som tam už dlhšie nevidel.. , možno tí dvaja, čo tam občas prebehnú. Ja som síce optimista a to dosť veľký, ale doprkinka by sa mohli aspoň tváriť, že sa tam niečo deje. Len mi nehovorte, že "kríza".
...ja tade chodím okolo stále a fakt tam na tej stavbe žiadne zmeny nevidím. Dúfam, že som len zle počítal poschodia...:nuts:
nie nie ide predlzeny vikend tak si tam zobrali volno :D

1 - 20 of 577 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.