SkyscraperCity banner

1 - 20 of 189 Posts

·
Registered
811 Posts
Discussion Starter #1
A few photos from the "indian summer" evening...

Main Station and Tesco department store

Staré Brno

Petrov

Staré Brno, Fakultní nemocnice (highest building in Brno, about 90m) and Nový Lískovec

Petrov again

Spielberk office center and M-Palác

...and once again Petrov

·
Registered
811 Posts
Discussion Starter #4
Few photoz from my way home:

highrises on Šumavská street

the current highest, VUT + building A of Technologický park - (B/C is currently under construction D/E, E/F, G - Listova, 210 and 220 (kravín and vepřín) is IBM GSDC) I know i promised to take some pictures in Brno projects thread.... maybe during this week :)

Šumavská again...

and again from location near my flat ...

·
Banned
2,980 Posts
Thanks for photos, my Grandma lived in Brno so I visited this area last summer, I was in new building of Technical museum too, if I'm not mistaken it's not far from there.

·
Registered
811 Posts
Discussion Starter #6
Thanks for photos, my Grandma lived in Brno so I visited this area last summer, I was in new building of Technical museum too, if I'm not mistaken it's not far from there.
yy, its the same part of city (KrPole), museum is on the opposite side of highway (from IBM)

·
European citizen
91 Posts
e2ek:really impresionant.. I convert to you first fan. The photo from Spielberk are really fantastic, good job!

·
Registered
248 Posts
Zdravím všechny diskutující na SkyscraperCity. Toto fórum jsem objevil čirou náhodou před rokem a půl. Do té doby jsem si myslel, že jsem se svým podivným koníčkem - chorobným zájmem o nové stavby a projekty sám. Když jsem na fórum narazil, byl jsem překvapený, že takto postižených je nás vícero :) a několik dní hltal všechna vlákna a příspěvky. Od té doby sem chodím s železnou pravidelnosti i několikrát každý den. Až dosud jsem však vždy zůstal pouze jako divák – kvůli své zaneprázdněnosti a zřejmě i lennosti. Dnes jsem se rozhodl to konečně změnit a přispět i svou trochou do Mlýna. Ve své databázi mám od doby, co se jako laik zajímám o architekturu a urbanismus spoustu obrázků i fotek, a postupně sem budu některé z nich dávat.

p.s.: Chci ještě poděkovat Kokpitovi za to, co dělá pro toto fórum. Kokpite, velmi sdílím Tvé názory ať už na architekturu, urbanisnmus nebo sociálně ekonomické poměry u nás. Vždy mě bavilo číst Tvé příspěvky.. Ať se daří!

Tak, dost bylo keců, mrkněte na prvních pár fotek z mé sbírky.

Enlglish summary: New piece of blood on SC Forum :) and new pics from Brno

·
Banned
2,980 Posts

·
Registered
248 Posts
^^ Tak vítej mezi námi postiženými! A děkuji za pochvalu :) Těším se na nějaké aktualizace z Brna.
Fotky jsou naprosto skvělé, například tato http://img301.imageshack.us/img301/6217/img5119gw5.jpg :eek:kay:
Ano, moc pěkný šedý buzerplac Aneb další promarněná příležitost na kvalitní rekultivaci městského prostoru a další vítězství úředníků. Svoboďák šel vyřešit mnohem lépe, takto je tam díky masivní šedivé dlažbě v létě jak ve výhni a až zmizí na podzim všechny zahrádky a kytky zavěšené na sloupech bude to vypadat ještě neutěšněji. Chjo..

·
Banned
2,980 Posts
^ na tý fotce ale vypadá úžasně. Podobně to udělali v Praze na Republice, taky je to celé vydlážděné a zeleň žádná. V zimě ale stejně žádná zeleň není, má to prostě jinou atmosféru než v létě.
Nemůžu za to, ale brněnská pěší zóna se mi hrozně líbí. Je to zas trochu jiné než v Praze.

1 - 20 of 189 Posts