SkyscraperCity banner

21 - 33 of 33 Posts

·
Administrator
39,139 Posts

·
||.
749 Posts
Naprawdę kawałek dobrej architektury...
Brzeg zasługuje na nowoczesną i interesującą architekturę. Mam nadzieje, iż obiekt zostanie wykonany według tej pierwotnej [pokazanej] koncepcji AMOEBA Grupa Projektowa, a inwestor nie będzie ciął kosztów... bo ten projekt zasługuje na najlepsze materiały jak i perfekcje wykonania w detalu...

Czy coś wiadomo już odnośnie tej realizacji?

·
Registered
872 Posts
Naprawdę kawałek dobrej architektury...
Brzeg zasługuje na nowoczesną i interesującą architekturę. Mam nadzieje, iż obiekt zostanie wykonany według tej pierwotnej [pokazanej] koncepcji AMOEBA Grupa Projektowa, a inwestor nie będzie ciął kosztów... bo ten projekt zasługuje na najlepsze materiały jak i perfekcje wykonania w detalu...

Czy coś wiadomo już odnośnie tej realizacji?
Ostatnio przechodziłem koło miejsca przyszłej budowy, lecz nic jeszcze się tam nie dzieje, a przypominam, że termin rozpoczęcia budowy to przełom 2008/09. Mam nadzieję, że projekt zostanie zrealizowany w takiej wersji, jaka została nam przedstawiona. Ostatnio był artykuł o Lewitującej Kamienicy w Brzeskiej Powiatowej i tam również podano taką datę jako termin rozpoczęcia inwestycji. Niemniej jednak do końca roku jeszcze chwila i może coś się ruszy. ;)

·
Registered
161 Posts
Bardzo ciekawy projekt, a jak tam ruszyło się już coś z budową. Jak coś już robią to można prosić o jakieś fotki.

·
Registered
1,851 Posts
Discussion Starter #30
^^ Póki co żadnych postępów... A szkoda, bo projekt bardzo ciekawy... Miejmy nadzieję, że obecny brak robót na tym terenie wynika z przygotowywania projektu wykonawczego ;)

·
Registered
872 Posts
Oto, na co natknąłem się dzisiaj w googlach:

STARE MIASTO BUD.BIUROWY| inwestycję sprzedam | BRZEG woj. opol.

Data dodania: 15/05/2009

Na sprzedaż inwestycja w postaci budowy budynku biurowo-apartamentowo-usługowego o łącznej powierzchni uzytkowej ok. 435 m2.

Przygotowany projekt koncepcyjny przez renomowaną wrocławską pracownię projektową. PROJEKT UZGODNIONY POZYTYWNIE Z WOJEWÓDZKIM KONSERWATOREM ZABYTKÓW W OPOLU.
Docelowo budynek będzie posiadać:
- 435 m2 pow. użytkowej
- 3 kondygnacje naziemne + poddasze użytkowe + piwnica
- piwnica z przeznaczeniem pod gastronomię
- na poddaszu apartament

Inwestycja zlokalizowana na działce o powierzchni 204 m2.

Świetna lokalizacja! Polecam!

Inwestycji nie realizuję samodzielnie ze względu na trudności związane z finansowaniem.
źródło: http://wroclaw.gumtree.pl/c-Nieruchomo-ci-dom-mieszkanie-dzia-k-sprzedam-prywatne-BUDYNEK-BIUROWY-PU435m2-inwestycj-sprzedam-BRZEG-woj-opol-W0QQAdIdZ128169171

Niestety można było się tego spodziewać, ponieważ realizacja miała się rozpocząć pół roku temu. :eek:hno: Mam nadzieję, że inwestycję kupi poważny inwestor, który zrealizuje ten jakże udany projekt.

21 - 33 of 33 Posts