Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 326 Posts

·
Moderator
Joined
·
40,125 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Регіон Київська область
Район/міськрада місто обласного підпорядкування
Рада Бучанська міська рада
Статус міста з 1 січня 2007 року
Населення 27460 (01.01.2011)[1]
Агломерація Київська
Площа 26,57 км²

Буча розташована в Київській області за 25 км на захід від Києва в лісовій зоні. Територія, підпорядкована Бучанській міськраді, — 2657,6 га

Межує з містом Ірпінь, селищами Ворзель, Гостомель, селами Михайлівка-Рубежівка, Блиставиця. Місто лежить між невеликими річками Бучею та Рокачем - лівими притоками річки Ірпінь. Місто оточене землями КСП агрофірм «Київська» і «Рубежівська», навчально-дослідного господарства «Ворзель» та лісових масивів Старопетрівської лісодослідної станції. Третина території міста розташована в лісопарковій зоні

Зі сходу на захід центром міста, пролягає автошлях міжнародного значення Київ — Ковель. Через південну частину міста проходить залізниця Київ - Коростень

http://uk.wikipedia.org/wiki/Буча
 

·
Moderator
Joined
·
40,125 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Отель «Гранд Адмирал Клуб»

Оф.сайт: аdmiralclub

Общее количество комнат - 75:
люкс - 16, полулюкс - 24, однокомнатные - 0,
двухкомнатные - 8, комнаты на двоих - 23,
апартаменты - 1, комнаты для заседаний - 3

Гранд Адмирал Клуб находится на живописной территории в 22 га, на расстоянии всего 12 км от Киева. Инфраструктура комплекса представлена ​​на 8 га. Остальная территория - природа и сосновый лес.


http://www.otpusk.com/hotels/25907-Grand_Admiral_Club.php

Номера
 

·
Registered
Joined
·
17,679 Posts
жилой комплекс "Квартал Буча", квартиры от 11 у.е. (цокольный этаж 1-комнатная). В принципе, планировка ничего, но не огромные. 35-37 кв.м. однокомнатные, 51-58 кв.м. 2-комнатные. Средние этажи 2-комнатные около 40 у.е., 5-й этаж - около 30 у.е, цокольный - в 2 раза ниже средних этажей.
 

·
Registered
Joined
·
17,679 Posts
а вот "элитный" жилой комплекс в Буче - Rich Town
там цена квартиры - ровно 1000 дол. за кв. м. Тут планировка поинтереснее: 2-комнатная 72-90 кв.м. Но скидок в зависимосте от этажей не увидел. Только в доме № 2 почему-то немного дешевле (может, еще не построен?)
 

·
Registered
Joined
·
2,643 Posts
а вот "элитный" жилой комплекс в Буче - Rich Town
там цена квартиры - ровно 1000 дол. за кв. м.
це біля АЗС Shell, бо інших варіантів розташування не пригадаю?
мінімальну ціну знижено до 750уе
До кінця року можуть збудувати. Досить вдаде розташування.
 

·
Registered
Joined
·
2,643 Posts
Разом із тим, у Бучі розпочалася реконструкція високої посадочної платформи у напрямку Києва. Відбудеться зарежимлення станції, тобто пройти можна буде лише через турнікети. Саме до такого методу вдалося керівництво «Укрзалізниці», щоб боротися з безквитковим проїздом.
http://bucha.com.ua/?newsid=1151070540
слівце ж яке знайшли зарежимлення:nuts::lol:


таким був раніше перехід через колії... його вже нема, платформу продовжили


- Ви вважаєте, що в Бучі також люди будуть лізти на платформу з усіх боків, щоб не платити?
- Думаємо, що ні. Тому що платформа побудована достатньо високо, і залізти на неї зможуть лише спортсмени. (сміються)
:lol:


За легендою, назва міста Бучі пішла з часів, коли тут прокладалася залізниця. Робітникам не виплатили заробітну плату і вони влаштували справжню «бучу». Правда це чи ні – знати точно не судилося. Але через століття «бунт» повторюється. От тільки тепер ціна питання не фінанси, а інфраструктура – місто намагається відстояти право жителів на зручний і безпечний перехід через залізничні шляхи.

Ще влітку розпочалася реконструкція платформи залізниці з метою зарежимлення станції «Буча». Хтось новину сприйняв позитивну, бо старі «плити» ледь витримували навантаження і потребували заміни. Хтось не дуже зрадів будівельним роботам, адже це означало «кінець» безквитковому проїзду. Але в цілому новина сприйнялася позитивно.
Але минав місяць за місяцем і люди почали дивуватися діям будівельників.
http://bucha.com.ua/?newsid=1151070796
 

·
Moderator
Joined
·
40,125 Posts
Discussion Starter · #18 ·
ЖК "Кампа" ул. Лесная, 1

1 очередь — 1 кв. 2015, строится (построен первый этаж)
2 очередь — 2 кв. 2015, строится (построен первый этаж)

Клубный жилой комплекс закрытого типа "Кампа" объединил в себе все самое нужное для комфортной и интересной жизни: начиная от возможности поиграть в теннис в международном теннисном клубе Кампа и прогулки по парку, который расположен совсем рядом, до отсутствия каких-либо переживаний за своих чад и близких, так как территория комплекса ограждена, а так же возможность без проблем добраться в столицу.

Главным преимуществом проекта является высокий уровень застройки и при этом всем - доступные цены, что приближает мечту каждого человека о собственном доме еще на шаг.http://bucha-campa.com/publ/foto_otchet/2-1-0-10
 
1 - 20 of 326 Posts
Top