SkyscraperCity Forum banner
561 - 573 of 573 Posts

· Registered
Joined
·
4,896 Posts
Alinur Aktaş denilen Fethullahçının geçmişine bir bak kasıtlı mı değil mi anlarsın Cake :) Bu adamlarda "kasıtlı bir şey yapmamıştır" mantığı aramayacaksın, bunlar şeytana pabucunu ters giydiren cinsten. Adamın mantığına bak seçimden önce CHP adayına ne demiş, bu adam en azılı Atatürk düşmanlarından biri değilse bende bir şey bilmiyorum...

AKP’li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, yerel seçimlerde de partisinin adayı Alinur Aktaş, dün İnegöl’de yurttaşlara yaptığı konuşmada CHP'li Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’i eleştirdi. “20 senedir Nilüfer'de belediye başkanlığı yapıyorsun. Arkadaş hangi caddeye, hangi kültür merkezine bir tane Allah dostunun, bir tane padişahın, bir tane Türk büyüğünün ismini verdin ya" diyen Aktaş, konuşmasının devamında Türk aydınlarını hedef aldı:

"Nerede devlete ve bayrağa savaş açmış, Türkan Saylan, Uğur Mumcu, Nazım Hikmet, Bahriye Üçok'un, nerede dinle diyanetle problemi olan adam varsa hepsinin ismini belirli merkezlere verdin..."
 

· Moderator
Joined
·
32,670 Posts

· Moderator
Joined
·
32,670 Posts
Satın Alma, Bursa Atatürk Spor Salonu Mimari Proje Yarışması

 

· Moderator
Joined
·
32,670 Posts
Bursa’da Nostaljik Tramvay Seferleri Yeniden BaşladıPandemi sürecinde durdurulan tramvay, önceki gün tekrar çalışmaya başladı.

T3 hattı olarak bilinen nostaljik tramvay Zafer Plaza Davutkadı Çınarönü arasındaki 2,5 kilometrelik hatta hizmet veriyor.

 
561 - 573 of 573 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top