SkyscraperCity banner

1 - 20 of 156 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,432 Posts
Discussion Starter #1

·
Bicycle Rider
2,401 Posts

·
8,432 Posts
Discussion Starter #9
Dzieciak na desce śmiga po Fordońskiej? :nuts:
Tak, a kobitka na pierwszym planie wytyka palcem maskownice założone odwrotnie na ABP

·
Somewhere Back In Time
7,429 Posts
Słabiutki projekt. Od strony rzeki przeszklenia powinny być od podłogi do sufitu na każdej kondygnacji.

W projekcie dla Bydgoszczy 5 kondygnacji będzie miało małe okienka od strony rzeki i zamiast tego widok na sąsiadów po bokach. A największe przeszklenia dali w połowie działki po bokach...
^^ Podobne toto...ale rozumiem że to nie jest nowsza wersja projektu tylko cos zupełnie innego z innego miasta? Wrocław?

Szkoda że u nas nie jest chociaz na wskazanym przez zBYDgoszczy poziomie...nic specjalnego ale też nie jakaś straszna masakra...wizki są mega słabe co wpływa też na odbiór. Co źle wróży w dalszych etapach realizacji.

·
Somewhere Back In Time
7,429 Posts
Angel City Wrocław.
Właśnie...tak myślałem...też kiedyś plany mieli ambitniejsze ale widać że przynajmniej chcą to ładnie pokazać. U nas od strony rzeki jest potencjał w tej elewacji póki co wygląda ciężko.
Zapowiada się w tym rejonie największe skupisko wieżowców w regionie :p ;) tiny downtown :)

·
Registered
8,780 Posts
Jeszcze może uda się zasiać ziarnko zmian w dość kłopotliwym miejscu w tym rejonie, ale chyba będzie trudno je zrobić...

·
8,432 Posts
Discussion Starter #15

·
Registered
93 Posts
Projekt AiG Architekci z 2017 roku dla JHM.

5.

Czy aktualne? Nie mam pojęcia...
Bardzo średnio. Na plus jedynie ciekawa forma wysokich budynków, więc jest jeszcze szansa że, elewację uda się uratować. Jednak to co się dzieje od strony Fordońskiej to jakiś dramat :eek:hno:

Niższy budynek w tym kształcie i ustawiony de facto bokiem do ulicy wprowadza jeszcze większy chaos urbanistyczny w okolicę ronda fordońskiego. Ja wiem że tam nie ma zbyt dużo miejsca i trzeba było zmierzyć się z zacienianiem od strony arkady, ale wygląda to słabo na wizkach.

1,770 Posts
BMW jedzie pod prąd. Skejter prawidłowo. Kobieta pokazuje na krążące sępy. Chyba jakaś padlina leży nad brzegiem Brdy. Ktoś się najwyraźniej nie pofatygował z Konina na miejsce zbrodni? Poza tym strasznie słabe, studenckie, naiwne, przypadkowe, na kolanie- ale poprzednia wizja okrąglaków była jeszcze gorsza.

·
Registered
291 Posts
Rondo kontrastów. Skupisko wieżowców, pseudozabytkowy Hotel Młyn, pastelowo - kiczowaty kościół i baraki Pasamonu… Z blokowiskiem w tle. Miodzio.

1 - 20 of 156 Posts