SkyscraperCity banner

381 - 389 of 389 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,566 Posts
Oj, to ja już szykuję te trudne, np. czemu pieniądze z BBO wykorzystywane są tak często jako łata budżetowa dla szeregowych komórek miasta, jak np. naprawa chodników, która powinna być prowadzona przez drogowców. To nie jest inwestycja obywatelska, tylko wykonywanie pracy drogowców za nich.

·
Registered
1,693 Posts
Widzę, że już ruszają z przygotowaniami do budowy osiedlowych mini-tężni solankowych.
Ciekaw jestem bardzo jak będzie z ich utrzymaniem. Czy miasto będzie mocno ograniczać czas dostępności żeby zaoszczędzić i jak szybko tężnie pozostaną suche i bezużyteczne bo "coś" się zepsuje i rok będą nieczynne.

·
Registered
162 Posts
Jak ma byc? Bedzie po bydgosku. Jak dla mnie to wywalona kasa. Te teznie sa bez sensu. Mini-teznie na kazdym osiedlu, a za nimi za chwile mini-wody uzdrowiskowe. I zrobi sie Inowroclaw lub Ciechocinek. Niech zrobia mini-bary bedzie przynajmnie wesolo.

·
Registered
1,285 Posts
Społeczne warsztaty pisania wniosków do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

Przyjdź na warsztaty – podzielimy się naszymi doświadczeniami, podpowiemy ciekawe rozwiązania, porozmawiasz z osobami, których wnioski są już realizowane.
Zapraszamy w sobotę 4 lipca do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5, w godzinach 10:00-14:00 (sala nr 4)

Więcej: Społeczne warsztaty pisania wniosków do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

·
8,566 Posts
Zróbcie z tego webinar do odtworzenia po 17 czy co, bo w takich godzinach to warsztaty tylko dla emerytów i bezrobotnych ;)

·
8,566 Posts
Kurka, zwracam honor, coś mi się pokaszaniło z datami. Tak czy siak, nagranie na pewno nie zaszkodzi, bo można potem przez kilka kolejnych dni udostępniać jako przypominajkę.

381 - 389 of 389 Posts