SkyscraperCity banner

1881 - 1893 of 1893 Posts

·
Registered
Joined
·
2,442 Posts
Pierwszy taki sklep w Polsce. Szukaj w Zielonych Arkadach

ml 08.11.2016 05:45


Sklep Red Donkey w Zielonych Arkadach (Materiały prasowe)

Zobacz zdjęcia (13)

Red Donkey (Czerwony Osioł) to nowy sklep na mapie handlowej Bydgoszczy, który właśnie otwarto w Zielonych Arkadach. W salonie znaleźć można niecodzienne domowe akcesoria i niepowtarzalne prezenty. Salon jest pierwszym w Polsce punktem tej marki, która w najbliższym czasie ma zamiar rozszerzyć swój zasięg.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

Red Donkey to sklep z produktami i gadżetami domowymi, które są odpowiedzią na potrzeby pasjonatów niepowtarzalnych wnętrz i prezentów. W ofercie znajduje się ponad 500 produktów. - To głównie pomysły idealne na prezent, ciekawe akcesoria biurowe np. temperówki w kształcie potworków czy karteczki samoprzylepne wyglądające jak hot-dogi, elektroniczne gadżety np. przycisk do selfie - mówią twórcy marki. - Oprócz tego oferujemy rzeczy pomysłowe, ale i praktyczne np. porcelanową zastawę dla dzieci z postaciami z bajek czy lunchboxy w kształcie lodówki lub Gameboy'a. Staramy się, aby wszystkie produkty w naszej ofercie były kolorowe i wywoływały uśmiech na twarzy. - dodają.

Red Donkey znajduje się na parterze Galerii Zielone Arkady. Jest pierwszym tego typu sklepem w Polsce i na świecie. - Pierwszy, ale nie jedyny. Planujemy ogólnopolską sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy.
Na początek postawiliśmy na bydgoskie Zielone Arkady, ponieważ galeria ta, tak jak my jest nowa na rynku, i tętni nowoczesnością. Ponadto ma doskonałą lokalizację - tłumaczy Magdalena Giełbaga z Red Donkey.

W sklepie można znaleźć produkty takich marek jak Mustard, Zak! Designs, Koziol oraz Curver. Oferta cały czas będzie się poszerzać.

Klienci Zielonych Arkad, którzy w najbliższych dniach odwiedzą nowy sklep będą mogli skorzystać nie tylko z wyjątkowej oferty końcówek kolekcji marek: United Colors of Benetton, Cool Gear oraz Auerhahn. W tych dniach będzie można także spotkać w kogoś wyjątkowego. Kogo? Ma czerwoną grzywkę, okulary i elegancką muszkę.
http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/1,48722,20944241,pierwszy-taki-sklep-w-polsce-szukaj-w-zielonych-arkadach.html#BoxLokBydLink
 

·
Registered
Joined
·
2,442 Posts
Wczoraj szukałem zielonego. Efekty?

Trochę zielonego jest, zdewastowanego i zaśmieconego. Zanim był tutaj parking dla pracowników nie było tyle śmieci


Jest zielone :lol:


Jest zielono, chociaż może bardziej niebiesko? Nie znam się na kolorach ;)


Samochód pasuje idealnie. Przypadek?


Więcej zdjęć: http://bydgoszczwbudowie.blogspot.com/2015/09/centrum-handlowe-zielone-arkady-gdzie.html

Aż się boję efektów szukania arkad po otwarciu sklepu :troll:
Dalej tak myślisz o Zielonych Arkadach ?
Czy po kilku latach inaczej można wszystko ocenić ?

https://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1450440&page=68
 
1881 - 1893 of 1893 Posts
Top