SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 2892 Posts

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Zostanę przy formule znanej z warszawskiego wątku. Poskaczemy sobie po Bydgoszczy.

Spis treści obejmuje tylko wrzutki tematyczne:

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #2
1. TRZY... tygodnie, maksymalnie tyle zostało do powrotu aniołów na Mostową

2. DWA... kominy Elektrociepłowni nr II na osiedlu Czersko Polskie

3. JEDEN... żużlowiec, przyszłość żużla w mieście jest równie wyraźna jak to zdjęcie

4. ZERO... centymetrów nad poziomem wody w Starym Kanale Bydgoskim

5. START... Łuczniczka Nova przy Operze Novej

·
Registered
64,168 Posts
MOCNE wejście na początek :applause:.

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #6
Powodzenia i wytrwałości...
Dzięki, oby tylko wątek się podobał to wytrwałość będzie. Chciałbym, żeby to było takie uzupełnienie wątku o Pałukach. W sensie - latem dominują Pałuki i od czasu do czasu jakaś wrzutka w czasie studiów, w czasie studiów głównie Bydgoszcz, latem czasem jakaś wrzutka ;)

Tutuł [Bydgoszcz] Czas się w końcu usamodzielnić - pomyślałem że Bydgoszcz wychodzi z województwa kujpom :)
To takie bardziej nawiązanie do zaprzestania wrzucania zdjęć do wątku zbiorczego, no i w sumie Bydgoszcz dla mnie jest takim etapem powolnego przechodzenia w samodzielność

Dokładnie, anioł zbudowany z rurek z lampkami led

Przerobiłeś łuczniczkę na skoczkinię o tyczce :)
A miało wyjść jakby łuczniczka strzałę wypuściła w stronę księżyca :)

MOCNE wejście na początek :applause:.
Początek lepiej zrobić chociaż trochę ciekawy, bo później nie wiadomo jak będzie, ale to już sami ocenicie :cheers:

Duża Bydgoszcz, to i dużo ciekawych zdjęć można zrobić ;)
Oby, oby wątek doszedł chociaż do tej czterocyfrówki ;)

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #8
No to na drugą nóżkę :cheers:
6. Dziękuję za miłe otwarcie, cieszę się z tego jak ci ludzie - Zawisza świętuje awans do Ekstraklasy

7. Bartodzieje z okna zabytkowego autobusu

8. Lotnisko Szwederowo - ciasne ale własne cytując Pawelskiego

9. Wyspa Młyńska. Klimaty komunikacyjne są zdecydowanie moimi ulubionymi jeśli chodzi o fotki

10. Babia Wieś - Bydgoszcz produkcją tramwajów stoi. Tramwaj pokazowy w malowaniu warszawskim, który po tym przejeździe został wysłany do Kaliningradu

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #11
Tylko te słupki, każdy z innej parafii, ale to chyba będzie znak rozpoznawczy Bydgoszczy (mamy kilkanaście rodzajów barierek w centrum ;)

:lol:

Zawsze myślałem, że Zawisza Czarny, a tu jest czerwony.:D
Jak się ubrudzi to będzie czarny :cheers:

Coś się nie mogę doprosić o dodanie tagu bydgoszcz. Ani w wątku o tagach, ani w księdze skarg i wniosków :eek:hno:

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #12
11. Nasza najnowsza perełka

12. Klaryski - 7 z 8 linii tramwajowych przejeżdża przez to skrzyżowanie, jeden mały wypadek i pół miasta stoi

13. Opera Nova

14. Założyciel miasta - Kazimierz Wielki

15. Zdjęcie, zdjęcia Przystani Bydgoszcz, pierwsze moje zdjęcie, które coś zdobyło na jakimś konkursie ;)

·
Registered
64,168 Posts
Początek lepiej zrobić chociaż trochę ciekawy, bo później nie wiadomo jak będzie, ale to już sami ocenicie :cheers:
^^
Na razie ciągle jest SZAŁ :eek:kay:.

·
Bydgoszcz w budowie
18,577 Posts
Discussion Starter #16

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,633 Posts
Świetna robota, dawno już takich dobrych zdjęć z Bydgoszczy tutaj nie dodano (szczególnie pod względem szukania nowych kątów, nowych ujęć itd.). Od teraz oficjalnie nie wolno Ci przestać uzupełniać tego wątku ! :D

1 - 20 of 2892 Posts
Status
Not open for further replies.