SkyscraperCity banner

Która koncepcja jest najlepsza?

• Koncepcja 1

Votes: 28 22.0%
  • Koncepcja 2

Votes: 65 51.2%
  • Koncepcja 3

Votes: 3 2.4%
  • Koncepcja 4

Votes: 31 24.4%

• Total voters
    127
21 - 40 of 5140 Posts

·
Registered
3,984 Posts
Dzieki za fotki :cheers: Kocham takie klimaty... pamietam ze kiedys mialem tutaj rowniez przesiadke jak jechalem z Bydgoszczy do Chojnic oraz jeszcze dawniej z Bydgoszczy do Pily.

·
Registered
8,897 Posts
Wielkie dzięki za zdjęcia, bardzo lubię kolejowe klimaty, z niecierpliwością czekam na III część.

Ten dworzec wygląda jak w ok. 100tys. mieście. W trzy razy mniejszym Opolu lub Tarnowie są bardziej miejskie dworce, natomiast porównywalne wielkością Lublin, czy Katowice mają już dużo bardziej okazałe dworce. Syf oczywiście wszędzie taki sam, jest może kilka wyjątków, chociażby wyżej wspomniany Lublin.

·
Registered
8,897 Posts
Bakos said:
Przesadzasz nie widziales dworca w Toruniu:) ...chociaz rzeczywiscie trudno go zauwazyc.

Osobiscie jest cos w tym calym syfie PKP co lubie, ale chyba glownie przez sentyment.
Owszem, widziałem( w prawdzie tylko na zdjęciach, ale widziałem) Racja, jeszcze większa porażka niż w Bydgoszczy, ale marne to pocieszenie dla tego miasta.

·
Registered
1,163 Posts
Ale dworzec w Bydgoszczy ma jeden niewątpliwy atut :) Można się tam wykąpać co praktykowałem w listopadzie ubiegłego roku :) Ehhh te kloszardowe klimaty...

·
Somewhere Back In Time
7,437 Posts
Zabytkowe słupy peronu 4a

I konia z rzędem temu kto znajdzie gdzieś starsze!!!! .... mówię serio....mamy najstarszą (jeszcze oryginalną Pruską) konstrukcje peronów kolejowych w świecie....Może nie wierzycie...sam nie wierzyłem jak to przeczytałem.
PS. Kiedyś Express robił takie artykuły "Bydgoszcz retro" stąd wiem.

·
Registered
189 Posts
W sumie lepszy dworzec niż Dworzec Zachodni w Warszawie ale tak poza tym to raczej mizernie... Ale niestety dworce w Polsce ogólnie są daleko z tyłu za wszystkim :(

·
Obcy Astronom
4,751 Posts
Krzycho said:
Wielkie dzięki za zdjęcia, bardzo lubię kolejowe klimaty, z niecierpliwością czekam na III część.

Ten dworzec wygląda jak w ok. 100tys. mieście. W trzy razy mniejszym Opolu lub Tarnowie są bardziej miejskie dworce, natomiast porównywalne wielkością Lublin, czy Katowice mają już dużo bardziej okazałe dworce. Syf oczywiście wszędzie taki sam, jest może kilka wyjątków, chociażby wyżej wspomniany Lublin.
owszem Lublin jest odresteurowany i zadbany co sprawia że może być uznawany za jeden z ładniejszych dworców jak na polskie standardy ale nie sądze aby był większy od Bydgoszczy powiedział bym że jest raczej odwrotnie

21 - 40 of 5140 Posts