SkyscraperCity banner

Która koncepcja jest najlepsza?

• Koncepcja 1

Votes: 28 22.0%
  • Koncepcja 2

Votes: 65 51.2%
  • Koncepcja 3

Votes: 3 2.4%
  • Koncepcja 4

Votes: 31 24.4%

• Total voters
    127
5121 - 5140 of 5140 Posts

·
Registered
559 Posts
Od bodaj 2 miesięcy nie działają drzwi wejściowe do dworca. Wisi sobie dumnie kartka i nic się nie dzieje. Do Maca trzeba chodzić przez Hebe.

Też byłem ostatnio na dworcu:

1. Wyświetlacz zegara na budynku dworca uszkodzony- świeci nierównomiernie

2. Drzwi automatyczne na peron 4 z dworca wyspowego tez uszkodzone

3. kasy w nocy nadal zamknięte jak na dworcu powiatowym

4. Na głównym holu dworca panuje półmrok, jest tam zdecydowanie za ciemno! Albo część oświetlenia jest wyłączona albo jest za słabe, choć wydaje mi się że kiedyś było tam jaśniej.

5. Miejsce apteki zajęła Żabka, to dobra wiadomość bo brakowało tutaj spożywki, niestety zamknął się kolejny punkt a niektóre lokale od otwarcia dworca stoją puste i czekają na najemce, więc kolorowo nie jest.

Pozdrawiam

·
Registered
Unibike/PESA/Konstal/Solbus/Mercedes/Solaris
7,584 Posts
Pytam w imieniu Całego Narodu Polskiego na południe od nas gremialnie jadących nad Morze. Jadąc z Południa i wysiadając, zawsze jestem pytany przez współpasażerów o najbliższy sklep z %, co by uzupełnić zapasy na dalszą drogę na Północ.

·
Registered
415 Posts
Jeszcze nie mają, ale to standard. Prawdopodobnie czekają na koncesję, chyba, ze przedszkole jest za blisko:nuts:

·
Registered
1,288 Posts
Na dworcu się nie da %. Najbliższy na początku Dworcowej.

Do listy, tym razem miejskie:
7. Wyświetlacz z godzinami na peronach autobusowych jakiś zamazany, kolory się rozłażą, mało kontrastowe i jakieś zacieki brązowe.
8. Ten labirynt sygnalizacji dla pieszych to już się robi śmieszny, nikt nie czeka, czas to wyłączyć.
9. Natomiast liczę na to, że ktoś w końcu wpadnie na pomysł przejścia dla pieszych z zachodniego chodnika Dworcowej (BTW. przy %), tamtejszy labirynt też nie pomaga.

·
Registered
266 Posts
No nie wiedziałem gdzie to wkleić. Czy do "Oświetlenia miasta" - wszak imponująco oświetla tą przydworcową część miasta, czy też może do "Estetyka i zieleń w mieście", bo aż żałowałem że pociąg nie był opóźniony o jakieś dwie godziny - tak bardzo chciałem jeszcze napawać się tą zajebistą estetyką. Dałem do tego tematu, bo w końcu stary, poczciwy neon "Witamy w Bydgoszczy" widziany po wyjściu z dworca znalazł godziwego następcę.

05.02.2020

·
Registered
Unibike/PESA/Konstal/Solbus/Mercedes/Solaris
7,584 Posts
W ogóle, na ten budynek moim zdaniem już czas. Był duży i przy wjeździe do dużego miasta ogłaszał to (w sensie, że to duże miasto). Ale to wszystko. Przerośnięty blok rodem z Osiedla Leśnego, wyglądający jakby we środku chował jakąś katownię SB.

A zamiast niego, to idealne miejsce na coś wysokiego :) - nie zawiodę Was.

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,579 Posts
Przy obecnej tendencji to możemy na jego miejsce liczyć jedynie na wysokie bezrobocie...

5121 - 5140 of 5140 Posts