SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 2071 Posts

·
Registered
Joined
·
1,441 Posts
Discussion Starter · #1 ·
wychodząc na przeciw oczekiwaniom zakładam topic o gastronomii w naszym mieście , która najwyraźniej podnosi sie z kilkuletniej zapaści.
madrzejszych i oblatanych proszę o przeniesienie naszych gastronomicznych dywagacji z jednego wątku do tego juz teraz właściwego.
 

·
Registered
Joined
·
1,441 Posts
Discussion Starter · #5 ·
To którą restaurację bierzemy na pierwszy ogień :) ?
zaproponuj.przesiadywanie w restauracjach to domena urzędników :banana:

oregano narazie obgadalismy.dajmy im czas na przyjęcie naszych uwag.
więc hm....: kto z was chodził do dolce vita na fredry za czasów szefa kuchni marcina sz. , a kto chodzi teraz po jego odejsciu i jakie sa wrazenia?

marcel: strona gastronauci jesy mi znana a pierwsze skrzypce w tym biznesie gra moja kolezanka z klasy Asia Ochniak , ale my nie mamy byc konkurencją dla tamtej strony tylko powymieniac sie uwagami tak miedzy nami, nie trzeba byc Markiem Kondratem zeby rozmawiac o winach
 

·
Registered
Joined
·
2,653 Posts

·
**** Skyscraperus
Joined
·
22,387 Posts
^^

Bo ich nie stać na bywanie w restauracjach ;)

To jedziemy z koksem: OREGANO

Nie byłem jeszcze w środku, ale już mają wadę:

- obrzydliwy zielony dywanik, który rozwinęli na pół szerokości Długiej. Zwinę im go chyba ;\
 

·
Registered
Joined
·
2,653 Posts
^^

Bo ich nie stać na bywanie w restauracjach ;)
Na taki kiepski żart odpowiem prawdziwym faktem: w sektorze prywatnym we Włocławku najlepiej się zarabia w całym województwie... Wniosek?
 

·
Registered
Joined
·
578 Posts
Któryś z szanownych kolegów forumowiczów stołuje się w Pierogarni pod aniołami? Jako fan pierogów o niezbyt zasobnym portfelu, czasami okupuje ten lokal. Spory wybór w menu, przyjemny wystrój (przynajmiej części lokalu) nienachalna muzyka, i miła obsługa... chociaż czasami trzeba długo czekać, aż ktoś się gośćmi zainteresuje, a stoły nie są przykryte obrusem. Przy okazji może i jakiś grosik skapnie na szczytny cel. :)

Rozumiem, że Filu i Schab to raczej w Meluzynie częsciej goszczą :)nuts:), ale może ktos inny ma swoje doswiadczenia. :p
 

·
Registered
Joined
·
1,441 Posts
Discussion Starter · #18 ·
W Meluzynie nie, kiepski wystrój, kiepskie jedzenie.
;)

Za to w pierogarni bywam, niezłe, chociaż jadałem zdecydowanie lepsze. Ale cena, klimat, obsługa, wszystko na plus, więc jestem tam w miarę częstym gościem :)
zgadza się.meluzyna jest przebrzmiała.poza tym bywalcy to raczej "ą""ę".wiecie o co chodzi.poza tym pretensjonalny wystrój.nigdy tam nie chodziłem.
dolce vita była długo moja ulubioną , nawet robiłem tam slubne przyjęcie.po zmianie szefa kuchni nie byłem ani razu ale wiem ,ze karta sie zmieniła kilka sztandarowych dań zostało wprost przeniesionych do Sowy hehehe
 

·
fanatyczny antykibic
Joined
·
4,070 Posts
W Bydgoszczy macie dobre kebaby. Za każdym razem jak jestem, to wpadam do Donera koło Galerii Pomorskiej. Zawsze biorę z mieszanym sosem (łagodno-ostrym). Po za tym, że kebab jest dobry, to obsługuje tam taka pani, która nigdy się nie uśmiecha i moim celem jest spowodowanie jej uśmiechu. Twarda sztuka i się nie daje. Kobieta-kamień.
 
1 - 20 of 2071 Posts
Top