Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 338 Posts

·
Registered
228 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Cześć!

Od kilku lat trochę sobie fotografuję, od niecałego roku prowadzę bloga, a dziś, zachęcona przez użytkownika Bartek_bdg zakładam wątek autorski o Bydgoszczy. I czasem okolicach. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Na blogu raz w miesiącu, w pierwszą sobotę, pojawiają się wpisy w kategorii Urokliwa Bydgoszcz. Część zdjęć będzie się pojawiać oczywiście również tutaj ;) Co więcej, znajdą się też tutaj fotografie nie publikowane na blogu, tak więc miłośników Bydgoszczy (i nie tylko) zachęcam do śledzenia zarówno tego tematu, jak i bloga ;)

Na dobry początek zamieszczam kilka zdjęć prezentujących bardzo popularny i wdzięczny temat, czyli bydgoską Wyspę Młyńską.

1. Wyspa z Mariną w jesiennej aurze

2. Rzut oka na Międzywodzie

3. A tymczasem z drugiej strony Młynówki...

Enjoy!

·
Moderator
19,661 Posts
C
1. Wyspa z Mariną w jesiennej aurze
Jesień to najpiękniejsza pora roku, a ta szarośc i mgła tylko dodaje klimatu :cheers:

Jeśli mółbym mieć małą uwagę, to fajniej by było, gdyby zdjęcia były nieco większe ;)

·
Registered
228 Posts
Discussion Starter · #6 ·
^^
Sama mam do siebie taką uwagę. Jestem na etapie szukania najlepszego rozwiązania ;)

·
Bydgoszcz w budowie
18,984 Posts
O to już wiemy, że jesteś kobietą :D

A co do wielkości zdjęć to chyba ta sama zasada co ze zdjęciami wrzucanymi z bloggera:

dancewiththecamera.files.wordpress.com/2013/10/dsc_1233_211.jpg?w=646&h=430

Zmień to podkreślone na 1024 :cheers:

·
Registered
228 Posts
Discussion Starter · #9 ·
O to już wiemy, że jesteś kobietą :D

Zmień to podkreślone na 1024 :cheers:
Takie to proste, a takie genialne ;) Wprawdzie oczywiście nie wystarczyło samo 1024, ale podołałam i wedle życzenia - zdjęcia są większe. Choć to nie do końca rozwiązuje mój problem i szukam dalej rozwiązania :)

A co, kobiety rzadziej się zdarzają?

·
Registered
228 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Skoro tak bardzo podoba Wam się jesienny klimat, to żeby Was trochę rozpieścić podrzucam:

4. Przysypany liśćmi chodnik przy ul. Mennica

·
Pijcie portera z BŁ!
18,201 Posts
Pomijając temperaturę, jesień jest straszna, bo jest to niejako spektakl śmierci. Tymczasowej i pozornej, ale jednak. Natura zasypia i cichnie. Może wygląda to ładnie, ale przyjemne nie jest.
Gdyby nie osiągnięcia cywilizacji, byłby to chyba najbardziej stresujący okres w roku.

·
Registered
228 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Oj, ja też, zdecydowanie. Nie przepadam za jesienią (ani tym bardziej zimą!) ale skoro tutaj są entuzjaści jesiennych klimatów, to cóż mi pozostało biednej sierotce? No nic, tylko podrzucić coś z jesienną aurą!

·
Bydgoszcz w budowie
18,984 Posts
Oj, ja też, zdecydowanie. Nie przepadam za jesienią (ani tym bardziej zimą!) ale skoro tutaj są entuzjaści jesiennych klimatów, to cóż mi pozostało biednej sierotce? No nic, tylko podrzucić coś z jesienną aurą!
Jesień na zdjęciach jest fajna, na żywo nie :yes:

No, ja też wolę lato i to takie 30-40 C;)
30-40? To ja już wolę poranne przymrozki :cheers:

1 - 20 of 338 Posts