SkyscraperCity banner

10801 - 10820 of 10832 Posts

·
Registered
5,220 Posts
Od kilku tygodni nie dziala czerwony neon Bydgoszcz Leśna na dworcu. ( jestem na tym dworcu juz po raz 4 w niedziele wieczorem)

Czy ktos wie gdzie to mozna zglosic?

·
Registered
76 Posts
Mam pytanko - czy planowana jest budowa chodnika na ulicy Dziadkiewicza od Wojska Polskiego do ronda i wymiana asfaltu od ronda do Bydgoskich Przemysłowców?

·
adaś z gór
3,549 Posts
Mam pytanko - czy planowana jest budowa chodnika na ulicy Dziadkiewicza od Wojska Polskiego do ronda i wymiana asfaltu od ronda do Bydgoskich Przemysłowców?
Tego nie wiem. Ale za to podrzucę info, że będą remontowane trzy wiadukty na Wojska Polskiego (te przed Nitrochemem). I tam ma być CPR .
W tym roku ma być przetarg na projekt.

·
Registered
1,666 Posts
Od kilku tygodni nie dziala czerwony neon Bydgoszcz Leśna na dworcu. ( jestem na tym dworcu juz po raz 4 w niedziele wieczorem)

Czy ktos wie gdzie to mozna zglosic?
"A komu to poczebne?" Od kilku tygodni nie działa oświetlenie na moście Staromiejskim i też jest fajnie.
BTW przecież wiadomo, że w niedziele to ludzie w domach siedzą, bo markety zamknięte, więc komu świecić?

·
Registered
1,141 Posts

·
Registered
5,168 Posts
Armii Krajowej - od brata

Od ZDMIKP
Od poniedziałku (po godzinie 10) uruchamiamy przejazd dla samochodów pod wiaduktem na ul. Armii Krajowej 🚗 ruch pieszych nie będzie jeszcze możliwy, w związku z planowaną przez PKP rozbiórką pobliskiego (nieczynnego) wiaduktu nad linią kolejową

Źródło: FB ZDMIKP

·
adaś z gór
3,549 Posts
Stary wiadukt (nie używany) obok kościoła będzie wyburzany. Na drugi wiadukt Armii Krajowej w tym roku ma być przetarg na dokumentację. Budowa nie wiadomo kiedy ( chyba po remoncie drugiego wiaduktu na Wojska Polskiego koło Biziela).

·
Registered
289 Posts
Może nie zwróciłem uwagi wcześniej - ale dziś stojąc i klnąc w korku na wjeździe z JP II na nowy wiadukt na Glinkach zauważyłem, że zielone światło dla włączających się w Glinki świeci się całe... 5 sekund. Mierzone stoperem w fonie. W efekcie w jednym cyklu przejeżdżają 3-4 samochody, a jeszcze w piątek spokojnie dałem radę jako 8 czy 9 w kolejce. Który dureń z ZDMiKP bawił się w "udoskonalanie" przepustowości?

10801 - 10820 of 10832 Posts