SkyscraperCity banner

4021 - 4040 of 4981 Posts

·
Bicycle Rider
2,690 Posts

·
adaś z gór
3,999 Posts
Tylko tam się jeździ na rowerze. Czyli większość pewnie przyjedzie rowerem ;) Trochę szkoda, że tak trochę "nigdzie". Ale okolica fajna - bo i śluza, i kanał... No i dojazd wzdłuż kanału też spoko (oprócz końcowego odcinka - piach).
No i będzie można postawić głośnik i hałasować ;) Chyba.

·
Zgroza powiatowa
567 Posts
Tylko tam się jeździ na rowerze. Czyli większość pewnie przyjedzie rowerem ;) Trochę szkoda, że tak trochę "nigdzie". Ale okolica fajna - bo i śluza, i kanał... No i dojazd wzdłuż kanału też spoko (oprócz końcowego odcinka - piach).
Rower w MZK jest przecież bezpłatny :lol:
Dojazd wzdłuż kanału jednak wygodniejszy opcją przez Mińską, Ołowianą.

·
Registered
294 Posts
Na ul. Wojska Polskiego (koło PZU, banku i Urzędu Skarbowego) pod przyszłą drogę dla rowerów wylali asfalt. Nie wiem na jakim dużym odcinku. Widziałem tylko na opisanym wyżej fragmencie.

·
Registered
421 Posts
Na ul. Wojska Polskiego (koło PZU, banku i Urzędu Skarbowego) pod przyszłą drogę dla rowerów wylali asfalt. Nie wiem na jakim dużym odcinku. Widziałem tylko na opisanym wyżej fragmencie.
Ku Wiatrakom (Biedronka) - Szpitalna.
Oczywiście perspektywy przedłużenia dalej ni widać...

·
Registered
61 Posts
Czy kto¶ dysponuje jakim¶ raportem, jakia jest popularno¶æ rowerów miejskich w Bydgoszczy? W sensie,czy ludzie rzeczywi¶cie z tego korzystaj±?

·
Registered
1,858 Posts
Może w następnej umowie miasto zamówiło by rowery ze wspomaganiem elektrycznym? Takie funkcjonują np. w trójmieście (Mevo). Z uwagi na ukształtowanie terenu (Górny Taras, Myślęcinek) w Bydgoszczy taki rower byłby idealny.

·
Registered
78 Posts
czy możecie polecić jakąś mapę ścieżek rowerowych w okolicy?
dopiero odkrywam północno-zachodnie okolice miasta a to o co pokazuje google.maps to jakaś poszatkowana sieczka (załamał mnie brak ścieżki naprawde uczęszczanej trasy z Lewińskiego do Myślęcinka) Czy istnieje coś aktualizowaneo przez społeczność i opartego na openstreetmap?

·
Registered
294 Posts
No myślałem, że odlecę na Księżyc, Jak zobaczyłem szczątki dróg rowerowych na mapie Wirtualne Szlaki. To jest w Bydgoszczy? Jeżdżę prawie codziennie i jakoś to nie zauważam. Dopiero mapa mi to uświadomiła.

·
adaś z gór
3,999 Posts
Wojska Polskiego (strona południowa) na odcinku Magnuszewska - Szpitalna leży asfalt pod drogę rowerową.
Wczorajsze. Wydawała mi się bardzo równa (w porównaniu do np. Glinek).

·
adaś z gór
3,999 Posts
Wydaje mi się, że bardzo dużo jest odcinków o szerokości chyba nawet 3m (chyba, że to jakieś 2,5m). Aż się zdziwiłem. Ta większą szerokość jest koło węzła szarych szeregów oraz chyba przy pętli magnuszewskiej.

4021 - 4040 of 4981 Posts