SkyscraperCity banner

1701 - 1720 of 1769 Posts

·
Bydgoszcz w budowie
18,545 Posts
Discussion Starter #1,702

·
Bicycle Rider
2,443 Posts

Apropo archiwum.
Wiadomo kiedy nowy budynek? W 2014 na moje pytanie o siedzibę odpowiedziano:

Jednocześnie informujemy, że według planów inwestycyjnych Naczelnej Dyrekcji
Archiwów Państwowych w Warszawie budowa nowego budynku bydgoskiego archiwum ma
zostać podjęta w 2017 r.

·
Registered
88 Posts
Na Dworcowej nie byłem od dawna, zaciekawił mnie remont elewacji tego szkaradnego bloczydła pod numerem 81.
Poza remontem elewacji są jakieś plany dotyczące wynajmu powierzchni wewnątrz czy nadal będzie jak było, z dominującą funkcją monopolową na parterze?

·
Registered
2,185 Posts
Na Dworcowej nie byłem od dawna, zaciekawił mnie remont elewacji tego szkaradnego bloczydła pod numerem 81.
Poza remontem elewacji są jakieś plany dotyczące wynajmu powierzchni wewnątrz czy nadal będzie jak było, z dominującą funkcją monopolową na parterze?
toć tam są biura wynajęte, kiedyś odbierałem w sklepie drukarkę fakt faktem jakieś 3 lata temu, a nasz forumowy kolega ma tam salkę prób, więc monopol to chyba tylko dodatek

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,566 Posts
Nareszcie nie straszy. Szkoda tylko, że nawet teraz wygląda jakby od remontu minęło dobrych kilka lat...

·
Registered
262 Posts
Co do kamienicy obok: jak podaje Hunger Development:
Prace trwają nieprzerwanie. Nas na szczęście obecna sytuacja nie wstrzymuje i możemy działać pełna parą. 👊Klatki schodowe już na wykończeniu - działamy na ostatniej kondygnacji, gdzie będą znajdować się penthouse'y"

Nowa kostka na parkingu przy byłym Banku Handlowym

04.05.2020

·
Registered
Unibike/PESA/Konstal/Solbus/Mercedes/Solaris
7,572 Posts
Nareszcie nie straszy. Szkoda tylko, że nawet teraz wygląda jakby od remontu minęło dobrych kilka lat...
Pytałem dziś okienkowego, czy ściana północna, ta widoczna od dworca, będzie poprawiana - bo są tam ze 4 odcienie szarości w dość randomowym ułożeniu. Powiedział, że niezbyt, bo pierwsza ekipa jest za to odpowiedzialna, tak która robiła przed długą przerwą.
To nie wiem, czy inwestor wyciągnie jakieś konsekwencje wobec pierwszego wykonawcy? Bo ta ściana ewidentnie nie wygląda na skończoną. Jest jeszcze przyziemie do zrobienia, więc może przy okazji...

1701 - 1720 of 1769 Posts