SkyscraperCity banner

1721 - 1740 of 1769 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,566 Posts
W zasadzie to chyba tutaj pasuje najbardziej... PODGÓRNA 3, czyli nadbudowa z rozbudową, przebudową i zmianą sposobu użytkowania i pewnie do tego jeszcze jakąś zabudową. Nie wiem czemu mam wrażenie, że szykuje nam się mocny kandydat na gargamela.

1. Od frontu (przy okazji zwracam uwagę na popisowy stan ulicy Podgórnej!)
203608

2. "Z profilu"
203612

·
8,566 Posts
Oby. Szukałem pierwotnej wizu na stronie Krystiana, ale nie widnieje ta inwestycja w jego rejestrach ;)

·
8,566 Posts
Modern Talking zyskałoby na obłożeniu tego tarasu panelami wyglądającymi jak na nadbudówce i wymianą murka na szklane barierki również identyczne z tymi na nadbudówce. Wtedy całość byłaby o rząd wielkości bardziej jednolita.

·
Bicycle Rider
2,443 Posts
I teraz wszystkie zaciśnięte kciuki na pokład żeby w tych wszystkich biurach miał kto pracować, bo ciężkie czasy nadchodzą...

·
Registered
985 Posts
Większość od dawna wynajęte prawie w całości. Modernizacja nie miała na to większego wpływu, najemcy normalnie działali. To jest typowy biurowiec gdzie dużo jest powynajmowane "na pokoje". Doszła dodatkowa powierzchnia mieszkalna. Santander trochę zwolnił parteru i tu szukają nowych. Szok, że w tym mieście w przypadku takiego obiektu ktoś się pokusił o tę nadbudowę i taką renowację. Czekam na ich kolejne realizacje.

·
Registered
162 Posts
Nie moge patrzec na te okna w oknach. Przyziemie zostawili, bo chcieli uszanowac modernizm w architekturze (taki zarcik). Niski budynek wyszedl swietnie. :D Gora glownego budynku b. dobra, korolowe zyletki? Fanem nie jestem, ale moga byc. Natomiast jak to u nas w tradycji bywa zawsze cos musza spier...zeby sie zgadzalo. Ehhh

·
everybody needs a 303
252 Posts
Okna w oknach niestety zdradzają, że jest to tylko przypudrowanie trupa :confused: szczególnie rażą białe ramy okienne.

·
Registered
2,910 Posts
Nie moge patrzec na te okna w oknach. Przyziemie zostawili, bo chcieli uszanowac modernizm w architekturze (taki zarcik). Niski budynek wyszedl swietnie. :D Gora glownego budynku b. dobra, korolowe zyletki? Fanem nie jestem, ale moga byc. Natomiast jak to u nas w tradycji bywa zawsze cos musza spier...zeby sie zgadzalo. Ehhh
Nie zawsze chodzi o celowe spier... ;) Czasami trzeba też liczyć pieniądze.

Zgodzę się z Bakosem, że należało pomalować elewacje przed położeniem tych paneli. Koszt niewielki a efekt nie współmiernie korzystniejszy niż sama wartość prac.

1721 - 1740 of 1769 Posts