SkyscraperCity banner

15001 - 15020 of 15068 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
Joined
·
8,577 Posts
Dokładnie na lewo od Twojego zrzutu. Połowy stadionu już nie ma od jakiegoś czasu. Trybuny zostały zaorane, teren wyrównany i ogrodzony.
 

·
Registered
Unibike/PESA/Konstal/Solbus/Mercedes/Solaris
Joined
·
7,582 Posts
W sensie, w miejscu obecnych działek obok cmentarza? Nie, konkretnie w miejscu niedokończonego stadionu, mapka w poście Low. Część nasypu bankowo już zniwelowana, o ile nie całość.

Bardzo fajne miejsce na takie osiedle, a i wysokość budynków odpowiednia. Lotniska obok nie ma się co bać.
 

·
Bydgoszcz w budowie
Joined
·
18,553 Posts
Wracając do Podniebnych Ogrodów:
Deweloper przewiduje utworzenie na osiedlu ogrodów deszczowych, które stanowić będą naturalną retencję i będą zatrzymywały wody opadowe w gruncie. W planach jest nasadzenie roślin znoszących zarówno suszę jak i zalewanie. Ogrody deszczowe będą obniżone w stosunku do gruntu sąsiadującego o około 20 cm.
(...)
Pojawią się również łąki kwietne, (...)

Zieleń pojawi się też na dachach budynków. W planach dewelopera są zielone dachy na wszystkich budynkach. Będą one absorbowały wodę i ograniczały nagrzewanie dachów.

(...)

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa IV kondygnacyjne budynki wielorodzinne oznaczone literami D i E. (...) W budynkach D i E przewidziano 70 mieszkań o powierzchni od 30 do 100 m2.
I wizka, której Błażej nie wrzucił:


Więcej oczywiście na Bydgoszcz w budowie:
 

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
Joined
·
8,577 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
Joined
·
8,577 Posts
Bez przesady. Z wyższych pięter widok powinien być całkiem dobry, bo na rzekę, a w dodatku mimo że to przy ścisłym centrum, to powinno być względnie spokojnie. Jedynie niech mi ktoś powie, jeśli macie taką wiedzę, czy nie jest tam przypadkiem za głośno z powodu karetek, podobnie do "Rubinowego Domu" przy Krasińskiego.
 
15001 - 15020 of 15068 Posts
Top