SkyscraperCity banner

15021 - 15040 of 15052 Posts

·
Registered
2,185 Posts
Bez przesady. Z wyższych pięter widok powinien być całkiem dobry, bo na rzekę, a w dodatku mimo że to przy ścisłym centrum, to powinno być względnie spokojnie. Jedynie niech mi ktoś powie, jeśli macie taką wiedzę, czy nie jest tam przypadkiem za głośno z powodu karetek, podobnie do "Rubinowego Domu" przy Krasińskiego.
bardzo cieszy mnie zabudowa tej działki, oby, ale otoczenie jest na obecną chwilę paskudne, ciekawe co ze spaloną kamienicą na Floriana i obok narożną z Uroczą, jakiś czas temu Bakoś? mówił coś o potencjalnej chęci zagospodarowania tych działek na apartamenty?
ruch karetek się uspokoił, jak zaczął się covid zasuwali co chwilę, teraz jest spokojniej

·
Registered
8,856 Posts
Kluczowa jest ta informacja.

Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane, a na poniedziałkowej konferencji prasowej zabrakło głosu nowego właściciela. Andrzej Walkowiak ujawnił jednak, że planowane jest rozpisanie konkursu architektonicznego na zagospodarowanie terenu. Zapewnił też, że zabytkowe budynki dawnego zakładu Carla Blumwego zostaną zmodernizowane zgodnie z wytycznymi konserwatorskimi.

·
Bydgoszcz w budowie
18,545 Posts
Na elewacji Park nad Kanałem przybywa cegły klinkierowej

Więcej zdjęć na BWB:

·
Bicycle Rider
2,443 Posts
Te dwa kurniczki koło hotelu pana Łosia też mogli by tą łychą trącić :cool:

·
Registered
162 Posts
Z tym extra-super modernizmem to czasami przesada. Szczegolnie w Bydzi. Stowa z Gdanskiej jest spoko. Jak nie bedzie styropianu bedzie elegancko.

·
Registered
262 Posts
Zdjęcie z wykopem, które zamieścił adas3 #15,030 przypomniało mi o tej chacie z zielonym dachem.

Często jadę rowerem na cmentarz przy ul. Kcyńskiej, i już chyba ze dwa lata jak po tym domu została tylko dziura.
Teraz już zarośnięta.

23.06.

Tak z czystej ciekawości, ktoś, coś dlaczego ?

·
Registered
985 Posts
Działkę kupi Budstol i zaczął już nawet połowę mieszkań ludziom porezerwować, ale zapomniał że najpierw przydałoby się uzyskać pozwolenie na budowę. Nie wiedział, że na sąsiedniej działce jest nieuregulowana sytuacja własnościowa i utknął. Ale niedawno był ich wniosek na wyburzenie zabudowań i na tej działce, więc może w końcu sprawa się wyprostowała, kupili ją i będą realizować coś na obu.

15021 - 15040 of 15052 Posts