Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 22 Posts

·
Registered
136 Posts
Discussion Starter · #3 · (Edited)
Bydgoska Fara i okolice czyli kościół katedralny św. Marcina i Mikołaja lokowany pomiędzy brzegami Brdy i jej odnogi Młynówki. W czasach jedynie słusznych główny podmiot dość wątpliwej tezy dotyczącej istnienia gotyku nadwiślańskiego na którym wzorowano odbudowę warszawskiej katedry.
Obiecane o mnie: na forum od początku, lata temu pod innym nickiem ale raczej bez większej aktywności co rzecz jasna obecnie zamierzam zmienić;-)
Zdjęcia pochodzą z końcówki zeszłego roku. Z czasem mam nadzieje dojdą "aktualne"
Gorąco zapraszam do komentowania obrazów jeśli oczywiście jest choć jedna osoba która przy nich nie zasnęła ;)

·
marboro
6,482 Posts
Fajnie ze mamy nastepny watek o Bydgoszczy. Mam nadzieje ze masz duze zbiory zdjec I regularnie beda tu zamieszczane

·
Registered
136 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby wątek żył :)

... Co prawda to nie św. Piotr, a postacie nie wspinają się do bram niebieskich...

·
Bydgoszcz w budowie
18,922 Posts
Obiecane o mnie: na forum od początku, lata temu pod innym nickiem ale raczej bez większej aktywności co rzecz jasna obecnie zamierzam zmienić;-)
Lepiej napisz do jakiegoś moda, że to Twoje drugie konto itp. Żeby nie było, że któregoś dnia obudzisz się i nici z logowania, bo multikonta są zabronione ;)

Co do zdjęć - tylko ja mam wrażenie, że robisz strasznie klaustrofobiczne zdjęcia? Takie nagle ucięte?

Wątek będę obserwował :cheers:

·
Registered
136 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Lepiej napisz do jakiegoś moda, że to Twoje drugie konto itp. Żeby nie było, że któregoś dnia obudzisz się i nici z logowania, bo multikonta są zabronione ;)

Co do zdjęć - tylko ja mam wrażenie, że robisz strasznie klaustrofobiczne zdjęcia? Takie nagle ucięte?

Wątek będę obserwował :cheers:
To było z jakieś 8 lat temu wiec chyba spoko ;)...że zdjęcia ucięte taka forma ;)... dzięki za zapowiedz obserwowania :)

·
Registered
136 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Młyny Rothera I poł. XIX w. powstałe dzięki tranzytowej roli kanału bydgoskiego i Wisły... nie wyobrażalne monstrum osiadłe na Wyspie Młyńskiej ... nie był bym sobie w stanie wyobrazić Bydgoszczy bez tego budynku... dzięki Bogu z dużą szansą, nie ważne na co... ważne że przetrwają

·
Registered
68,577 Posts
Bydzi nigdy dość! :cheers:

1 - 20 of 22 Posts