SkyscraperCity banner

6981 - 7000 of 7004 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,464 Posts
Ja wiem doskonale, że to nie jest koniec świata, ale to była pewna metafora podejścia do niektórych tematów u naszych włodarzy i w poszczególnych wydziałach.

·
Bydgoszcz w budowie
18,507 Posts
Panattoni Park Bydgoszcz II (Chemiczna/Dachtery)

Waimea Logistic Park Bydgoszcz - budynek B (Mokra/Chemiczna)

Waimea Logistic Park Bydgoszcz - budynek D (Mokra/Chemiczna)

Waimea Małe Magazyny Bydgoszcz (Mokra/Chemiczna)

Zakład Gospodarki Odpadami Green (Wojska Polskiego, Zachem)

Centrum badawczo-rozwojowe Onlybio.Life (Hechlińskiego, Zachem)

Więcej zdjęć i dokładne lokalizacje inwestycji: http://bydgoszczwbudowie.pl/2020/02/inwestycje-przemyslowe-luty-2020/

·
Registered
3,080 Posts
Panattoni Park Bydgoszcz II (Chemiczna/Dachtery) ...
Więcej zdjęć i dokładne lokalizacje inwestycji: http://bydgoszczwbudowie.pl/2020/02/inwestycje-przemyslowe-luty-2020/
Po uruchomieniu oświetlenia zewnętrznego (chyba to było, jak włączyłem kilka minut po 0:08 w ubiegły czwartek) ;)
1. Na razie bez logo - InPOST (widok od ul. Chemicznej)

2. widok na cześć InPOST (widok równolegle do Chemicznej)

3. widok na cześć NISSIN (wzdłuż ulicy Bł. Franciszka Dachtery)

·
Registered
2,005 Posts
sąsiedztwo ul. Chemicznej bardzo dynamicznie się rozwija, za to sama Chemiczna nocą pogrążona w mroku, przydałoby się nacisnąć na władze miasta żeby się tym zająć i chociaż na odcinku Wojska Polskiego - Dachtery zrobić oświetlenie i jakiś chodnik

·
Mariampol my village
1,196 Posts
^^ Z tą prośbą Władza odeśle do BBO? :D
Teraz w priorytetach jest DDR przy każdej ulicy w centrum Bydgoszczu.

·
8,464 Posts
Czy ktokolwiek z Was wie, czy może będzie to miało jakieś przełożenie na nasze uczelnie? Wydaje mi się, że na samym UTP by znaleźli ze trzy kierunki, na których mogłaby się wywiązać współpraca w zakresie prowadzenia badań wspólnie.

·
Bydgoszcz w budowie
18,507 Posts

·
8,464 Posts
A tak przy okazji IPN, to jestem miło zaskoczony, że elewacja jest z prawdziwej cegły, a nie z udawanych płaskich płytek.

102889

·
Registered
139 Posts
Cegla miala nadawc "range" temu budynkowi to w koncu IPN, a ten z zalozenia ma byc wg obecnej wladzy ponurym gmaszyskiem z pokrytymi kurzem dokumentami pamieci narodowej. ;) Mam niejasny stosunek co do poziomu arch. tego gmachu.

·
8,464 Posts
IMO jest akurat idealny na publiczną instytucję - dobrze wykończony, funkcjonalistyczny i dość elegancki chociaż bardzo ostrożny w formie. I dobrze, bo moim zdaniem publiczne instytucje nie powinny mieć przełomowej szałowej architektury, jeśli nie muszą albo nie stoją w reprezentacyjnym miejscu.

·
Registered
139 Posts
Otoczenie basenu to 3 Swiat. Fordonskie Spoldzielnie Bangladeszu. Bywalem w innych miastach w takich blokowiskach czy nawet porownujac inne dzielnice Bydzi to w Fordonie wyglada to najtragiczniej. Ciekawie wygladaja te dziury w budynku na te rury. Minimalizm w czystej postaci. Ten basen przypomina mi budynek handlowy na Szwederowie przy Solskiego. Duzo lepszy projekt na basen wyszedl dla Miedzynia.

6981 - 7000 of 7004 Posts