SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1171 Posts

·
Fortuna favet fortibus
3,020 Posts
Czy nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby jakoś wykorzystać te budynki? Wygladają solidnie.

·
praktitioner
1,936 Posts
Discussion Starter #3 (Edited)
Zainspirowany strona opuszczone.com postanowiłem utworzyć namiastkę tego klimatu. Namiastkę dotyczącą Bydzi i jej okolic. NA pierwszy ogień pójda zdjęcia mojego kumpla z D.A.G-FABRIK BROMBERG - Fabryki zbrojeniowej koncernu Dynamit Nobel w Bydgoszczy 1939-45 r.

Druga seria zdjęc to efekt wyprawy rowerowej w okolice Belmy (dzięki ci B. za komórkę z radiem i aparatem 2 mln pix :) )

Są to zdjęcia częsciowo opuszczonych budynków fabryki Belmy

Opuszczona stacja kolejowa

w tym miejscu jeszcze klika lat temu bigly kory kolejowe.

Moze w przyplywie szalenstwa udam sie tam by dokladniej obcykac forki ruin zakladu.

·
Fortuna favet fortibus
3,020 Posts
Dobre do zabaw typu painting, albo do jakiegoś mini survival'u. :)

·
Fortuna favet fortibus
3,020 Posts
ivica said:
chyba paintball

:D
Buahahahahahaha, skopałem posta.
Rzeczywiście, chodziło mi o paintball, ale porządny painting też by się tam przydał. :hahaha:
Zresztą przy okazji paintball'a odbyłby sie częściowy painting.;)

·
ex Leshchoo
3,534 Posts
O fajnie, zdradze sie troszke ze od jakichs 2-3 tygodni pracuje nad czyms bardzo podobnym :), badzcie w gotowosci.... :D

·
yet another transit geek
3,377 Posts
A tu nowe obiekty dla zakładu oczyszczania miasta przy Inwalidów (teraz to już bardziej przy Lewińskiego), zaskoczone jak wiele podobnych w Polsce przez kryzys lat 80.

·
praktitioner
1,936 Posts
Discussion Starter #15
Ok następna budowla to stary Młyn położony na bydgoskich Prądach. To dawna siedziba rodziny Tańskich, pierwszych bydgoszczan zamordowaych w II wojnie swiatowej przez folksdojczów. Cała rodzina wraz z dziećmi zostala zabita w pobliżu swojego domu. Po wojnie przez pewien czas młyn był używany jako magazyn zboża. Obecnie dogorywa, pewnie niedługo sie zawali....a szkoda.

·
Your brain controller
8,349 Posts
Ekstra temacik, uwielbiam taką tematykę. Nawet sam wraz kumplem paramy się tego rodzaju turystyką w najbliższej okolicy zamieszkania czyli w 3city ;)

·
:.:::.:.:::.:.:::.:.:::.:
5,270 Posts
świetny wątek, fajne foty - w takich miejscach to by się świetnie w paintball grało :D

·
Somewhere Back In Time
7,454 Posts
ivica said:
hmmm Kazet "ukradł" mi pomysł na nastepną budowlę do sfocenia :)

Propunuję któremyś z fordoniaków zrobic fotki "bunkra" przy Hypernowej

Podobno niedługo ma to kupić Biedronka i powstanie market, pub, jakieś tam jeszcze gówienka...bezsensowne...przydałoby się kino i porządna jadłodajnia...bo kebab to już wychodzi z mody...:/

1 - 20 of 1171 Posts