SkyscraperCity banner

301 - 320 of 1171 Posts

·
Phelot
8,279 Posts
Takich opuszczonych, niszczejących chałupek niestety mamy w mieście całkiem sporo. Poniżej rudera przy ul. Ks. Skorupki.

·
Polonia Bydgoszcz
88 Posts
Już powoli można chyba do tego tematu wrzucać zdjęcia Kaskady. Ile to już latek kryje się za parawanem ta szacowna budowla? ;)

·
Registered
2,717 Posts
Skrzyżowanie Ołowianej i Niklowej:
(...)

Część łodzi?

Lokomotywa:

Na pierwszym zdjęciu jest 'budka' resztek tej lokomotywki. Był to parowóz 'przemysłowy' z serii TKp, produkowany w Chorzowskim Fabloku.
Dawno, dawno temu, pracowałem 'przy' parowozach. :)

·
Registered
2,005 Posts
to ja może pochwalę się naprawdę kilkoma zdjęciami dawnej gazowni przy ul. Przemysłowej..czy to już Witebska? swojego czasu robiłem inwentaryzację tego budynku i mam naprawdę mnóstwo zdjęć ;)

tak na zachętę wrzucam kilka bo musiałbym wszystkie obrobić jakoś, a czasu brakuje ;)

·
in the brick
3,615 Posts
^ To już Witebska :) Byłem, fajna miejscówa.
A do tego budynku można dostać się bez problemu? Czy też trzeba jechać przez jakieś firmy?

Chciałbym przedstawić trzy 'opuszczone' wiadukty.

Wiadukt 1: idąc od ul. Zaświat do Myślęcinka wzdłuż torów kolejowych.

Do wiaduktu od strony północno-zachodniej prowadzi nasyp, na wprost niego widać w oddali kolejny wiadukt:

Idąc nasypem od strony północno zachodniej:

Dochodzimy do wiaduktu:

Z drugiej strony również jest nasyp, który kończy się ze względu na posesje. Na zdjęciu satelitarnym widać, że jest on łukiem i w przedłużeniu łączyłby się z ul. Zaświat:

Na nasypie:

Dochodzimy do wiaduktu:

CDN

301 - 320 of 1171 Posts