SkyscraperCity banner

1041 - 1052 of 1052 Posts

·
Registered
293 Posts
Niestety, ale zgadzam się w pełni. W pierwszym etapie elewacja parteru jest pokryta płytami, a niemal cała pozostała część klinkierem, z wyjątkiem wąskich poziomych pasów. W drugim etapie brakuje płyt, a klinkieru jest znacznie mniej.
Przepraszam, a skąd wiesz, że brakuje płyt na parterze, skoro na parterze jeszcze nie ma elewacji?

·
Registered
18 Posts
Na wizualizacjach ich nie widać, ale to nie do końca przesądza. Nie jestem pewien, ale ponoć te płyty będą na parterze i na drugim i trzecim etapie - tyle na plus.

·
Registered
34 Posts
Jak wyżej wspomniał kz90. Mogę być w błędzie i jeśli faktycznie będą czarne płyty to wielki plus dla dewelopera. Z wizualizacji wywnioskowałem inaczej. Generalnie etap II bardzo mi się podoba z wyjątkiem tej północnej ściany. Mam obawy odnośnie kolejnego etapu i je tutaj przedstawiłem. Poczekajmy na kolejne wizualizacje bądź "przecieki" .

·
Bydgoszcz w budowie
18,496 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,426 Posts
Nawet jakby to był tylko tynk (oby nie był w kolejnych etapach), to i tak piekielnie mi się taka kolorystyka podoba. O niebo lepiej od tych biało-szarych bloków, które rosną wszędzie.

·
Bicycle Rider
2,401 Posts
Wiadomo cos o 4 etapie inwestycji czy beda to biurowce czy mieszkaniowka
A w ogóle wiadomo, kto miałby w tych biurach pracować?

1041 - 1052 of 1052 Posts