SkyscraperCity banner

1041 - 1060 of 1063 Posts

·
Registered
294 Posts
Niestety, ale zgadzam się w pełni. W pierwszym etapie elewacja parteru jest pokryta płytami, a niemal cała pozostała część klinkierem, z wyjątkiem wąskich poziomych pasów. W drugim etapie brakuje płyt, a klinkieru jest znacznie mniej.
Przepraszam, a skąd wiesz, że brakuje płyt na parterze, skoro na parterze jeszcze nie ma elewacji?

·
Registered
23 Posts
Na wizualizacjach ich nie widać, ale to nie do końca przesądza. Nie jestem pewien, ale ponoć te płyty będą na parterze i na drugim i trzecim etapie - tyle na plus.

·
Registered
43 Posts
Jak wyżej wspomniał kz90. Mogę być w błędzie i jeśli faktycznie będą czarne płyty to wielki plus dla dewelopera. Z wizualizacji wywnioskowałem inaczej. Generalnie etap II bardzo mi się podoba z wyjątkiem tej północnej ściany. Mam obawy odnośnie kolejnego etapu i je tutaj przedstawiłem. Poczekajmy na kolejne wizualizacje bądź "przecieki" .

·
Bydgoszcz w budowie
18,545 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,566 Posts
Nawet jakby to był tylko tynk (oby nie był w kolejnych etapach), to i tak piekielnie mi się taka kolorystyka podoba. O niebo lepiej od tych biało-szarych bloków, które rosną wszędzie.

·
Bicycle Rider
2,443 Posts
Wiadomo cos o 4 etapie inwestycji czy beda to biurowce czy mieszkaniowka
A w ogóle wiadomo, kto miałby w tych biurach pracować?

·
Registered
3,066 Posts
GK Immobile:
"W segmencie budownictwa komercyjnego, po wykończeniu wszystkich powierzchni budynku IMMOBILE K3 oraz zrealizowaniu przebudowy budynku biurowego przy ul. Bernardyńskiej 13 na hotel, planowana jest budowa pierwszego etapu biurowego na terenie osiedla Platanowy Park w Bydgoszczy, pod roboczą nazwą Platanowy Business Park".

·
Registered
23 Posts
Ciekawe co będzie z tym detalem ażurowej ściany z cegły w niektórych loggiach - na ostatnich wizualizacjach jest, ale wygląda jakby tego miało nie być.

·
Registered
1 Posts
Według prospektu mają być ścianki wykonane z cegły pełnej układanej w ażur.
O ile się nie mylę, to cegła może być też zastąpiona elementem stalowym. Jakiś czas temu widziałem testy stalowej ścianki z okrągłymi otworami, ale potem zdemontowali. W niektórych miejscach natomiast chyba lepiej jak by został przelot bez ścianek, zawsze trochę więcej światła w loggiach.

·
Registered
43 Posts
Dokładny zapis z prospektu brzmi:
Wykończenie balkonów: posadzka z płytek gres lub żywicy, balustrada balkonu z płaskowników stalowych, w wybranych mieszkaniach występują ścianki wykonane z cegły pełnej układanej w ażur lub mogą wystąpić elementy ozdobne (żaluzje- elementy stalowe),
Nie widziałem tej stalowej ścianki i mam nadzieję, że nie wstawią jej bez zgody przyszłego właściciela mieszkania. Jakby nie patrzeć prospekt zobowiązuje.

1041 - 1060 of 1063 Posts