SkyscraperCity banner

1 - 20 of 45 Posts

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Witam!

Mieszkam w Lisim Ogonie, gmina Białe Błota, powiat bydgoski, od roku. Jestem szczęśliwy, że wyprowadziłem się z bydgoskiego syfu, chociaż Bydgoszcz nadal kocham. Chciałem zaproponować nowy temat: [Bydgoszcz] Aglomeracja. Moja propozycja wynika z tego, że przedmieścia Bydgoszczy rozwijają się w zawrotnym tempie, moja okolica rośnie i z dnia na dzień przybywają nowe domy i infrastruktura usługowo - wytwórcza, zdecydowanie szybciej niż w granicach samego miasta.

Jeżeli spodoba się Wam mój pomysł to może warto się zastanowić, żeby połączyć w jeden temat wszystkie wątki o okolicach – np. Osielsko. Może warto też, żeby ktoś zainteresowany z Koronowa, Solca Kujawskiego przedstawił fotorelację z tych właśnie okolic.

Jeżeli uważacie, że już za dużo nowych tematów o Bydgoszczy, to proszę stałych bywalców o przyłączenie tego tematu do innego pasującego.

Na dobry początek zapraszam do przyjrzenia się poniższym zdjęciom szybko rozwijającemu się Lisiemu Ogonowi.

Wkrótce Łochowo, Łochowice i same Białe Błota.

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #2
Zdjęcia z Lisiego Ogona. Dziś tylko północna część, niestety bateria mi siadła. Wkrótce Lisi Ogon - część południowa :)

Plan gminy Białe Błota.

Centru logistyczne RABEN

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #4
Jedno z wielu prywatnych przedsiębiorstw w Lisim Ogonie:

Metalkas

Centrum serwisowe Mercedes - Mieczkowski

Centrum budowlane

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #5
Firma spedytorska

Salony samochodowe

Centrum logistyczne RABEN z innej strony

Piekarnia/cukiernia

Producent: rolety i żaluzje

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #7
Firma produkująca tapicerkę - rozwija się tak prężnie, że produkcja odbywa się w namiotach, a hala jed budowana. Ilość pracowników - patrzeć na ilość zaparkowanych zamochodów + jeszke wielu dojeżdżających.

P.S.

Przepraszam za jakość umieszczanych zdjęć, ale dopiero się uczę.

A-weirdo, napisałem przecież, że Bydgoszcz kocham :)

Więc, proszę Was bardzo, oceńcie, czy materiał nadaje się na nowy wątek, czy lepiej dołączyć go do innego tematu. Decyzję Admina uszanuję :)

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #8
Jeszcze centrum logistyczne firmy GLS

Ponadto w tym roku ma się rozpocząć budowa centrum logistycznego Poczty Polskiej - jak widać Lisi Ogon wyrasta na potęgę jeżeli chodzi o centra transportu i przeładunku firm spedytoskich, a brak autostrady w pobliżu wcale nie przeszkadza inwestorom :)

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #11
Dzięki Bolo :) Przedstawiam miejsca pragy, z których utrzymałoby się spokojnie miasto wiekości Nakła,a Ty piszesz, że w Lisim Ogonie nic nie ma :)

P.S.

http://www.lisiogon.republika.pl/ jest nawet strona internetowa
http://www.wedka.pl/webs/lisiogon/ - strona łowiska, gdzie można sobie za drobną opłatą łowić ryby lub kupić już gotowe, uwędzone.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lisi_Ogon - krótka informacja o wsi z wilkipedii
http://mapa.szukacz.pl/html/kujawsko-pomorskie/bydgoski/37179.html tu można zobaczyć mapkę

·
Somewhere Back In Time
7,426 Posts
Wg mnie pomysł z wątkiem jest dobry i faktycznie warto dołączyć tu Osielsko, Białe Błota, Niemcz itp....tylko nazwę wątku edytój na "
[Bydgoszcz]przedmieścia"...bo ktoś z poza miasta może pomyśleć że zdjęcia zamieszczone to centrum Bydgoszczy...jednym słowem Zonc Ci dobrze poradził a ja popieram...
A pomysł jeszcze raz powtórzę dobry...

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #13
^^
Oczywiście zgadzam się na zmianę nazwy, zrobiłem edit, zmieniłem zgodnie z Waszymi sugestiami, ale tytuł tematu pozostał bez zmian, zmienił się tylko tytuł jednego wpisu, co robić??

·
Somewhere Back In Time
7,426 Posts
Bo musisz zmienić w Thread Title...a Ty zmieniłeś tylko w "Title" przez co zmieniłeś tylko tytuł postu....nie wątku..edytuj jeszcze raz...powodzonka:)

^^ ok nie słuchaj moich powyższych bzdur...coś mi się porąbało...napisz w księdze skarg i wniosków że jako założyciel wątku chcesz zmienić jego tytuł na [Bydgoszcz]przedmieścia...oni mogą na pewno :colgate:

·
بيدغوشت&
7,073 Posts
Fanow Bydgoszczy tym watkiem nie przysporzysz :/ Ale jako informacja dla nas samych jest w porzadku.
Sluchaj, daj moze jakies zdjecia, ktore potwierdza, ze jestes z Lisiego, a nie tylko przejezdzales obwodnica...

BTW Nie ma zadnych watkow o Osielsku, Dabrowie czy Nowej Wsi dlatego nie ma czego laczyc :) W ogole jako tako miejsko wygladajace przedmiescia sa tylko na osi pn-pd. Niestety, tym co sie pobudowalo przy obwodnicy i w Bialych Blotach, raczej pochwalic sie nie mozna :(

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #18
^^
Dziś mam trochę pracy związanej ze świętami, jutro będę bawił gości, ale zaraz po świętach wezmę rower i objadę cały Lisi Ogon, akumulatorki już się ładują, aparat czeka...

·
Registered
417 Posts
Discussion Starter #20 (Edited)
Po świętach szersza fotorelacja, a teraz życę Wszystkim wesołych świąt i lecę sprzątać :)

Miałem problemy ze zmniejszaniem zdjęć, fotka z dedykacją dla schabzkością poniżej.

Pozdrawiam

1 - 20 of 45 Posts