SkyscraperCity banner

1461 - 1463 of 1463 Posts

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,454 Posts
Discussion Starter #1,461
Towarzystwo przystani służy temu budynkowi, szczególnie od strony wody wyglądają jakby razem tworzyły jeden kompleks. Czekam na ostateczne zdjęcie wszelkich rusztowań i dopiero wtedy będzie można ocenić, czy czarne wnęki loggii pomogły wysmuklić budynek wizualnie. Od strony Brdy wysmuklenia nie ma żadnego. ;)

·
Somewhere Back In Time
7,435 Posts
tak.

Ja chyba jako jedyny uważam, że wyszło gorzej niż na wizkach, ale tylko z powodu zmian, które wprowadzono (dach, logo,przyziemie). Przed budową pisałem, że będzie dobrze i nadal uważam, że jest. Oczywiście w każdym innym miejscu z dala od wodu i mariny, to byłaby tandeta.
Oj nie jedyny :p Najlepszym 55+ nadal jest NH i jego pozycja póki co niezagrożona...mimo że nie skończony w 100% tak jak miał być.

·
adaś z gór
3,628 Posts
Oj nie jedyny Najlepszym 55+ nadal jest NH i jego pozycja póki co niezagrożona...mimo że nie skończony w 100% tak jak miał być.
Byłem ostatnio na spacerze naokoło NH. To trochę jakieś pobojowisko. Wewnątrz widać schody z desek (na rusztowaniach chyba) jakieś resztki materiałów budowlanych i gruzu, brak tynku, tarasu nie ma tak jak chyba dwa lata temu, kostka się rozchodzi w wielu miejscach, garaż chyba zamknięty i szlabany zniszczone... Brud na szybach, pajęczyny. Jeszcze trochę i to jakiś budynek postapo będzie.

1461 - 1463 of 1463 Posts