Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
13 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Stawiany jest właśnie spory telebim na placu Teatralnym w Bydgoszczy. Jak podaje Moje Miasto Bydgoszcz, od 6.00 do 24.00 bez dźwięku emitowane będą na nim reklamy komercyjne, a przez dwie godziny w ciągu dnia spoty o Bydgoszczy. Już postawiono spore słupy, majstrują przy reszcie. Na razie nie wygląda to pięknie. Opinie mieszkańców też są widać różne. Właścicielem jest jakaś firma z Gliwic. Co sądzicie o takie inicjatywie? Ja mam mieszane uczucia...

Tutaj źródło:
"Bydgoszcz, między reklamami, na telebimie"
"Czy telebim to dobry sposób na promocję miasta?"

·
Registered
578 Posts
Co z tego? Sam pomysł nie jest zły, tylko miejsce kiepskie. Nie sądze, żeby to była tak wielka inwestycja, by zakładać dla niej wątek...

:lock::lock:
Można ten post przenieść do "Inwestycje w mieśćie"?

·
Registered
20,843 Posts
Telebin wart biegaczy, wulkanu, wiewiorki, twardowskiego, kaskady, namiotów i innego g...wna ze wsi popegerowskiej lat 80. Na stronie miasta zaś piszą o 400 tysięcznej stolicy województwa pełnej koncenrów międzynarodowych itd. Mamy marną władzę z marnym dodatkowo gustem i wyczuciem, choć jak myślę, tak na prawdę chodzi o pieniądze. Żenada.

·
Registered
13 Posts
Discussion Starter · #8 ·
nie tylko brzydkie

ale też mało skuteczne. tak mi się wydaje. stanąć i oglądać spoty reklamowe.... nie wyobrażam sobie. taka forma dotarcia do klienta sprawdza się np. w autobusach komunikacji miejskiej, gdzie jesteśmy zmuszeni, by na to patrzeć, ale nie w centrum miasta... no i te słupy :eek:hno:

·
kaszubski szaman
321 Posts
Dobra nie podbijajmy już tego wątku
:lock::lock::lock:

1 - 10 of 10 Posts
Status
Not open for further replies.