SkyscraperCity banner

121 - 140 of 2315 Posts

·
Registered
4,040 Posts
Schody bardzo przydatne. :) Super.

PS Rozwiązanie mam: każdy nowy tag z nazwą klubu na mieście = kolejka bez kibiców. :) Metoda na Tuska.
Ja mam inny - skoro można przyjąć metodę że karzemy klub za zachowanie jej kibiców mimo tego że personalnie nikogo nie przyłapaliśmy - obciążać klub kosztami usunięcia nielegalnej reklamy... :)

·
Bydgoszcz w budowie
18,428 Posts

·
Phelot
8,279 Posts
Dzięki za fotki. Jak myślicie, do czego ma służyć widoczna na powyższych zdjęciach długa "wanna" ;) przy barierkach? Wygląda mi na to, że będzie tam wysypana ziemia i posadzone kwiaty. Ewentualnie po obwodzie będą zamocowane jakieś siedziska. Tylko że to z kolei byłoby, według mnie, mało sensowne, bo niby na co mają patrzeć ludzie siedzący tyłem do rzeki? Na nasyp i murek parkingu przy operze?

Druga niepokojąca sprawa, to nagle urywająca się ścieżka rowerowa. Jak rozumiem, rowerzysta powinien w tym miejscu przestawić rower i pojechać z powrotem? Co za absurd...

·
Registered
3,473 Posts
jaki fajny fragment miasta nam powstaje tylko te lampy z castoramy - psują cały efekt! nie rozumiem tego, na wielu ulicach w centrum wracają stylowe lampy a tu castorama. co za bzdura.

·
Somewhere Back In Time
7,424 Posts
Ale ze skarpą na której rośnie trawa i inne samosiejki też chyba zrobią porządek, czy tak zostawią...parter bulwary - ładne; skarpa stanowiąca optyczną podstawę dla masywnej bryły Opery widzianej z WM - bałagan...dla mnie drażniące ale wierzę że skoszą trawę i uporządkują zieleń w tym miejscu.

Wogóle z zielenią trochę słabo w mieście jeśli chodzi o jej pielęgnacje...drzewa na Piotrowskiego całkiem przysłaniają fasadę Bazyliki...co jest smutne bo to świetna oś kompozycyjna i przykład dobrego otwarcia architektonicznego z dominantą z Jagiellońskiej...nie ma w Bydzi tak wielu dobry akcentów więc dbajmy choć o to co mamy to nie jest takie trudne przyciąć drzewa...mam nadzieję że może następnym razem miło się zdziwię i drzewka będą przycięte.

121 - 140 of 2315 Posts