SkyscraperCity banner

1 - 20 of 4293 Posts

·
Registered
1,725 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Capital Fort Business Center
www.capitalfort.com
Description: 2 office buildings, retail area
Floors: tower - 28 floors, second building - 8 floors
Surface: 80 300 sq.m
Completion: 2014
Stage: Ground Works

First sod - 29.1.2010

Здравейте, за въпроси отностно сградата - тук, Николай Ангелов, [email protected], 0898 778 900.

·
Registered
1,725 Posts
Discussion Starter #2
В петък е първа копка на сградата, строителството ще започне следващите няколко месеца:banana::banana::banana:

·
Rough'n'tough
11,577 Posts
Цариградско съвсем лудница ше стане. Иначе на мене дизайнът на високата сграда ми прилича на лапа с дълги нокти. Това е първата асоциация, която ми дойде на ум :)

·
Registered
1,289 Posts
Този проект вече категорично ще заяви къде ще е софийското сити - източната част на Цариградско шосе. Този проект и другите, които се реализират и ще се реализират там ще започнат да оформят един готин делови център.

·
Banned
9,467 Posts
Този проект вече категорично ще заяви къде ще е софийското сити - източната част на Цариградско шосе. Този проект и другите, които се реализират и ще се реализират там ще започнат да оформят един готин делови център.
Наистина този район ще стане прекрасен след няколко години, целият район между Мега Парк и Елипс Център. Вече даже ме е яд когато чета за други мега проекти който не са в района, не че и други квартали не трябва да се развиват, но високо строителството и големите офисни центрове трябва да се концентрира на Цариградско.

·
Registered
1,771 Posts

В "Капитал" бяха писали, че проектът е на Atkins Design и "А и А Архитекти"
Супер новина!!!
COD, направи ми деня хубав! Ще се радвам да дойде деня в който ще кажеш същото и за Еuropa Tower:).

1 - 20 of 4293 Posts