SkyscraperCity banner
1 - 16 of 16 Posts

·
Banned
20,777 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Tokom vikenda, par prijatelja i ja smo navrat-nanos organizovali malu eskurziju do Windsora/Detroita, sve sa ciljem da vidimo najveci leteci cirkus na svetu, "Red Bul Er Rejs".

Kako se nismo na vreme dogovorili oko privatnog auto-prevoza, odlucili smo se za voz. Put traje tek nesto ispod 4 sata a povratna karta kosta oko ~140$.

Dorucak u Torontu pa pravac Windsor...

·
Banned
20,777 Posts
Discussion Starter · #2 · (Edited)
Kratak hod do zeleznicke stanice...

Jadno i tuzno...kao sto vidite, izmedju 12 i 18 casova, ima svega osam polazaka iz najveceg grada Kanade.

Eh, sto nisam spakovao laptop:(

·
Registered
3,810 Posts
Odlične slike CS :eek:kay: Nego da li si možda kupio novi foto aparat? Pravi odlične slike.....

Inače, kao što reče Zvonko, odavde grad baš fino deluje, za razliku od slika koje sam pre video (gde je mislim pretežno bio centar grada obuhvaćen)....

·
Registered
5,099 Posts
Odlična foto-priča Miloše, hvala ti. :eek:kay: Pretpostavio sam da si iz Kanade slikao SAD, a u nedostatku tvog objašnjenja pomoć sam potražio na netu i pronašao potvrdan odgovor.

·
Vojvoda Blasphemous
4,066 Posts
bravo Miloše :applause: :applause:
odlične su slike,pogotovo mi se ova sviđa [URL="http://i278.photobucket.com/albums/kk89/milosm011/windet/DSC_0274.jpg"[/URL]

nadam se da ima još?

·
Samo opušteno
4,699 Posts
Svaka čast.. Odlične slike..
E, onaj toranj i opšte novije zgrade iz šetnje prema stanici, i par slika detroita mi izgledaju kao renderi...:)

·
Registered
132 Posts
Hvala svima:)

Odlične slike CS :eek:kay: Nego da li si možda kupio novi foto aparat? Pravi odlične slike.....

Da, skoro sam postao ponosni vlasnik Nikon D40 kamere;)
Mala, laka i manje-vise jednostavna ... preporucujem je svima. Jedina mana je sto su objektivi previse skupi za Nikon, u poredjenju sa Canon kamerama.

·
Босна и &#1061
498 Posts
odlicne fotke. detroit i ne izgleda tasko katastrofalno uzasno kad ga gledas iz vindzora
:lol::lol:

Ali zato kad odes tamo,... jebo ratnu zonu na sta to lici.

A u windsoru gdje god maknes doceka te zeljeznicka pruga :nuts:

·
hlubach bubach
7,383 Posts
KM, evo posjetio sam link sa dretve o Detroitu. :nuts: :D

Kaj reci, odlicna reportaza. :eek:kay:

Ambassador Bridge zgleda fenomenalno po noci, skroz je osvjetljen, steta kaj ga nisi ufotkal u to vrijeme. Ostalo je tipicna prica. :D

Nisam bio u Windsoru, ali sam bil u Sarniji koja lezi preko puta americkog Port Hurona, i jedna i druga strana prije same granice, izgledaju katastrofalno, sve pliva u hrdji, od prometne signalizacije pa do "welcome to.." znakova. :nuts:
Inace, nisam primjetio neku razliku izmedju tog pogranicnog djelica Kanade i SAD-a, cak niti drugaciji naglasak, osim standardnog kanadskog "ehhh!". :lol:
Kaj se pak samog The Toileta tice, najgori je dio uz cestu kad mu se prilazi sa sjevera; rusevine i spaljene kuce itd, centar grada je ok, pogotov oko "Renaissance Centra", to je onaj klastercic sa GM logom na srednjem neboderu, ima i policije dosta u gradu.

:cheers:

1 - 16 of 16 Posts