SkyscraperCity banner
1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
167 Posts
Zanimiva reportaža. Spomnim se kako smo včasih redno hodili v Celovec po nakupih, ko v Sloveniji ni bilo še nič pametnega. Ja, časi se spreminjajo.

·
Snus is the shit
9 Posts
Kaj tiste zastave so vedno tam al si bil v času Evropskega prvenstva al kaj drugega? Sej sva se verjetno že pogovarjala o tem ampak sem pozabil.

Bedanec, podobno smo mi hodili v Palmanovo, zdej pa že kakih 12 let nisem bil tam. Hvala bogu, bi rekel.

·
middle lane hogger
3,270 Posts
Discussion Starter · #4 ·
ja lani poleti.

ja se dobro, da se ne hodi vec v palmanovo, glede na skart robo tam :) v avstrijo pa se se splaca it po kako elektroniko.

·
Islander
23,592 Posts
Klagenfurt, ne Klagenfürt (LoKeY, please popravi). Sicer pa lepe slike, ne vidim niti ene stare fasade. Pred kratkim sem bil v Celovcu po dolgem času, in mi je všeč, kako gosto je pozidan center mesta, tako da stavbe izgledajo višje, kot so v resnici.

·
middle lane hogger
3,270 Posts
Discussion Starter · #7 ·
pardon :) ja, zgled za ljubljano in ostala slovenska mesta. v ljubljani se nekej premika na tem podrocju sm vidu v construction threadu.

hehe :D

·
EL DŽEJ
8,854 Posts
Lepe slike.
Kot je že Verso omenil,meni tudi deluje center veliko večji kot v resnici je in tudi Celovec mi deluje večji kot je.Pač nima veliko commie blokov na obrobju,če ne bi bil velikosti Ljubljane.

Drgač a nimamo butast narejen Photo thread?Tko deluje kot,da je Celovec slovensko mesto in ne avstrijsko.
Rabimo poseben del,kjer bomo lahko objavili reportaže tujih mesti,tako kot jih imajo druge države.

·
Registered
2,983 Posts
to sm tut js razmišljal

sicer pa lahko mamo tudi tako, da so slovenska mesta v oglatem oklepaju npr [NOVA GORICA] in ostala normalno npr. Celovec - Klagenfurt

·
Registered
1,767 Posts
Drgač a nimamo butast narejen Photo thread?Tko deluje kot,da je Celovec slovensko mesto in ne avstrijsko.
Hmm! Čigav Je Celovec bi lahko bila še zanimiva debata.:hahano:
Pa ne resno vzeti moje izjave. Sem se samo malo "OFF" pošalil! Upam, da nisem koga resno ujezil.

Je pa Celovec res lepo urejen. Všeč mi pa ni.

1 - 11 of 11 Posts