SkyscraperCity banner

341 - 357 of 357 Posts

·
Registered
Joined
·
18,306 Posts
Raz, że ciąg pieszy 5.KD-S ma jakiś kuriozalny przebiegDwa, że zapisy jak zazwyczaj zostawiły furtkę:

1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 5.KD-S ustala się przeznaczenie - reprezentacyjny ciąg pieszy.

2. Na terenie, o którym mowa w ust. 1, obowiązują następujące ustalenia dotyczące zagospodarowania terenu:
1) zachowanie i uporządkowanie istniejącego szpaleru drzew;
2) zagospodarowanie terenu elementami pasa drogowego w zależności od potrzeb i lokalnych uwarunkowań, w tym trasą rowerową.
Trzy, przypomni mi ktoś jak to szło?
Echo pokaże Skansce, że ta spali się ze wstydu.
 

·
the city
Joined
·
3,221 Posts
Po ch... w ogóle jakiekolwiek miejsca parkingowe i droga "serwisowa" (sic!), przy takiej ilości podziemnych miejsc parkingowych, dostępności zbiórkomu i bliskości ścisłego centrum. Czy kolejnemu deweloperowi wydaje się, że buduje biurowiec na przedmieściach Pcimia Dolnego, a nie w centrum prawie milionowej metropolii.
 

·
Registered
Joined
·
2,102 Posts
Może jednak lepiej jak tam była łąka, był to chyba jedyny tak długi i szeroki pas chodnika przy arterii we Wrocławiu, z zielenią i ławkami.

Ale jesteście pewni, że ta droga serwisowa tak będzie wyglądała? To jest aż nie do wiary, że miasto nie tylko nie zmusiło deweloperów do remontu Powstańców Śląskich, ale jeszcze zgodziło się na zniszczenie najlepszego ciągu pieszego.
 

·
super&megatalls fan
Joined
·
2,429 Posts
Też mi to nie pasuje. Moźe to jakiś durny przepis, że na powierzchni muszą być chyba obowiązkowo miejsca P dla inwalidów, co często widuję. Zupełnie, jak by wysiadanie, wypakowywanie i rozkładanie wózka np. w deszczu, śniegu czy upale było wygodniejsze od tych samych czynności wykonywanych pod dachem w ciepełku garażu podziemnego, z którego przecież też kursuje winda na dowolne piętro :nuts:
 
341 - 357 of 357 Posts
Top