Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 268 Posts

·
Registered
庶民サンプル
6,514 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Stadion Metalist
Cap: 42k
Projekt: DCH (Development Construction Holding - www.dch.com.ua)
Czas budowy: 2007-12.2009
-------------------------------------
Wizualizacje:

------
Starsza wersja projektu:

źródło - http://stadiony.net/project.php?p=116
-------------------------------------
Budowa - budowa trwa (jeśli ktoś posiada prosiłbym o zamieszczenie zdjęć z budowy)

·
Registered
3,686 Posts
Całe szczęście, że jest to obiekt rezerwowy :D

·
Registered
庶民サンプル
6,514 Posts
Discussion Starter · #3 · (Edited)
^^
czy ja wiem czy na pewno rezerwowym, jeśli UEFA rozszerzy liczbę miast organizujących EURO raczej będzie już tym podstawowym (co prawda tylko mecz(e) grupowe)
w każdym razie prezentuje się lepiej niż większość obiektów w Austrii / Szwajcarii a te wizualki są słabe, po wybudowaniu będzie lepiej ;]
inna wizualka:

---
a tutaj stan obecny:

---
Prace:

·
Registered
1,633 Posts
to Ukraińcy maja w budowie 4 stadiony-oni spokojnie zdaza na euro ze stadionami,drogi nie sa im niepotrzebne bo kto z Francji czy Anglii bedzie jechal az do Doniecka? musza rozbudowac porty lotnicze(mam nadzieje za dadza z tym rady)

·
Registered
庶民サンプル
6,514 Posts
Discussion Starter · #5 ·
^^
stadiony mają w budowie, ale najważniejszy nie ma nowego projektu - Stadion Olimpijski w Kijowie. W Lwowie, też mają spore problemy

co do dróg - muszą zbudować nowe, bez tego nie da rady zorganizować EURO - w porównaniu do dróg ukraińskich nasze są dobre, a nawet więcej. Drogi, lotniska, linie kolejowe - u nich to wszystko jest do budowy/gruntownej modernizacji.

·
Ukrainian pride - Kharkiv
941 Posts
Kto buduję ten stadion miasto czy oligarchowie?
miasto + Oligarcha

Stadion wygląda nieszczególnie atrakcyjnie i mam nadzieje, że pozostanie obiektem rezerwowym.
:bash:
Wszystkich polskich stadionach nekrasivo i patrzeć tylko na etapie projektów, w odróżnieniu od Ukrainy, nadzieję, że pozostanie EURO będzie zająć 6 ukraińskich miast i 2 mają zaszczyt z Polski :banana:

·
Registered
913 Posts
I nie zamierzam dowodzić, tylko napisane powyżej linii były nieetyczne! :drunk:
Troszkę obiektywizmu. Również wg mojej opinii stadion nie wzbudza emocji, a wręcz jest bardzo przeciętny.
Nie uważam również aby krytyka wyglądu obiektu była nieetyczna. Zachowaj zdrowy rozsądek. Poza tym o gustach się nie dyskutuje, jednemu podoba się to, innemu tamto.
Nie atakuj, tylko dlatego, że komuś nie podoba się ukraiński stadion. Nie każdy polski będzie dziełem sztuki ale też nikt tego nie ukrywa.
Obyśmy wspólnie dotarli do celu, który sobie założyliśmy, bez zbędnych niesnasek.

·
Ukrainian pride - Kharkiv
941 Posts
Czytaj stadion brzydki nawet co to jest - to Twoje prawo, ale jest w tym momencie odbudowy, zobaczymy podczas remontu - który następnie może niektórzy z was zmieni swoją opinię!
Jestem przekonana, że będą wyglądać świetnie!
Jednak, aby wyglądać stadion 3.10.2008. Ukraina - Chorwacja

·
rojber
1,110 Posts
:bash:
Wszystkich polskich stadionach nekrasivo i patrzeć tylko na etapie projektów, w odróżnieniu od Ukrainy, nadzieję, że pozostanie EURO będzie zająć 6 ukraińskich miast i 2 mają zaszczyt z Polski :banana:
W Polsce juz chodza sluchy, ze nie zalapiemy sie nawet na organizacje Euro w 2 miastach a na Ukrainie mistrzostwa beda nie w 6 a 8 miastach :eek:hno:

1 - 20 of 268 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.