Skyscraper City Forum banner

:)

1 - 16 of 16 Posts

·
...
2,120 Posts
Nie lubie go, a do tego jeszcze mocno rzuca sie w oczy, bo jest wysoki. Niepotrzebne przemieszanie bryl, nie ma nawet co porownywac z sasiadem. Po prostu postmodernizm w prawie najgorszym wydaniu. 3

·
kierowca bombowca
1,124 Posts
6/10, troche przekombinowany na górze, na dole nienajgorszy

·
Moderator
8,191 Posts
W Rate Our Talls kiedyś mu dałem 7,5 ale teraz z perspektywy czasu widzę że zdecydowanie przesadziłem ;) Jest mocno przekombinowany a do tego ma brzydki kolor. Tylko wysokość robi wrażenie, chociaż w jego przypadku lepiej by było jakby był niższy, bo mniej by się rzucał w oczy ;) 5/10

·
Registered
3,981 Posts
A mi sie podoba :p Gora za dnia wyglada kiepsko (w nocy orginalnie). Wreszcie cos co nie jest pudelkiem i nie ma betonowej elewacji :)

·
Registered
8,887 Posts
Discussion Starter · #8 ·
^^
Z ta betonowa elewacja to przegiales :) Wracajac do budynku to....czy na poczatku lat 90tych gdziekolwiek na swiecie powstalo cos wartosciowego? Zdecydowanie najgorszy okres dla architektury i 311 South Wacker Drive jest tego dobrym przykladem. Bardzo kojarzy mi sie z Azja. Dobrze, ze zaniechali dalszej realizacji projektu, ktory przewidywal 4 takie potworki :runaway: Jednak wysokosc robi wrazenie i na niektorych ujeciach wyglada niezle, ale ogolnie wiecej niz 5.5 nie dam.

·
Refurbished_Parka_Boy
4,328 Posts
Nie podoba mi się niestety. 5 chociaż jest wysoki ołówek to wygląda słabo, szczególnie przy takim sąsiedzie

Z jednego ujęcia to elewacja mi się kojarzy wręcz z jakimś kiblem.

·
Refurbished_Parka_Boy
4,328 Posts
Po przyjżeniu się zdjęciom widze że o wiele lepiej prezentuje się w nocy. Bardzo dobre oświetlenie. Czyli podskakuje do jakiś 6,5

·
Registered
5,708 Posts
Oprócz wysokości niczym nie imponuje. To jeden z kilku złych chicagowskich wiezowców. Dobrze że nowe projekty zdecydowanie są zdecydowanie lepsze

·
Registered
1,729 Posts
6,5/10
6 - jest po prostu przyjemny, choc nic wiecej. 0,5 punkta dokladam za wysokosc.
Wiezowiec traci duzo na sasiedztwie z Sears Tower - to jest swietna budowla, i sila rzeczy 311 South wypada po prostu nedznie w porownianiu z sasiadem.

1 - 16 of 16 Posts